petka

Co si myslíte o úložných prostorách pod postelí?

Myslíte si,že je dobře mít pod postelí úložný prostor nebo je lepší, aby byla postel zespodu větratelná pro matraci?Máte s tím zkušenost?

Nejlepší odpověď
jendahun

Úžasná věc,když potřebujete honem uklidit mrtvolu.
Já osobně si myslím,že je to dobrá věc.Rychle je uklizeno a dole jsou na některých postelích rošty,takže to i větrá.

Další odpovědi
hanny 2

Jak píše jendahun – úžasná věc.Mám tam peřiny,povleče­ní,kufry,sezon­ní boty a oblečení,které zrovna nenosím,zkrátka – mám 4 a všechny jsou plné.
Doplňuji:
mosoji – milenci se schovávají na balkón,ať si to trochu užijooooou!

Drap

Obzvláště v menších bytech nabízejí poměrně značný úložný prostor bez zabrání dalšího místa.

C-system

Ja osobne tu postel mam ale nic tam nedavam,jinak je to dobra vec

bubukaa

tyto uložné prostory jsou super, věci ta nezabírají zbytečně moc místa

iwetax

V malích bytech je to nutnost, určitě si nedovedu představit, kam jinam bych ty krámy schovala.

mosoj

Myslím, že špatné. Není kam schovat milence.

Jikra

Úložné prostory pod postelí mají své opodstatnění v panelákových bytech kde je nedostatek místa.Já osobně bych to v baráku pod postelí nesnesl ani náhodou,protože pelech musí ze spodu pořádně luftovat a na odkládání tam mám místa víc než dost.