Co si myslíte o tomto programu? Je to bezpečné?

Dobrý den, chci jen vědět, jestli se nic špatného nestane, pokud to už nepůjde odinstalovat, tak to je v pohodě, ale hlavní je, aby se nestalo nic se systémem, aby se neodinstalovaly programy, ale jenom změnil vzhled.
Doplňuji:
já jsme ho zapomněl přidat je zde http://www.slunecnice.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Je to bezpečné, je to zbytečné a programy se zdrojovým kódem obvykle bývají největší balast :-).
Doplňuji:
-> s otevřeným zdrojovým kódem, pokud bych měl vycházet ze svého předchozího tvrzení tak bych si musel vystačit s kuličkovým počítadlem :-).

Další odpovědi:

Bronzový

A šířím svoji citaci: „Každý program který nemá otevřený zdrojový kód, může být nebezpečný“, l564

Bronzový

Nikdy jsem neměl tendence zkoušet podobné ptákovinky. Ale podle toho, kolik renomovaných SW portálů ho nabízí ke stažení, si tipnu, že je v pohodě.

Zlatý

no a jeste by bylo fajn rict o jakej program se jedna ....:d

Vypadá celkem slušně, se systémem ti (snad) nic neudělá, maximálně nainstaluje pár přídavných programů (např. kvůli průhlednosti).

Pokročilý

Jestli změní Windows XP na W7 (vzhledově), tak už bych si radši koupil ty sedmičky. Je to jako když lížeš zmrzlinu přes igelitový pytlík.

Zlatý

Já osobně s těmito "transformation packy" nemám dobré zkušenosti, některé často jdou špatně odinstalovat a buď za sebou nechají stopy nebo prostě odinstalovat nejdou. Jen málo jich jde v pohodě odinstalovat.

Ale při čtení odpovědí jsem se opět trošku pobavil nad jednou citací, myslím si, že je to velmi naivní myšlenka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.