Curiosity

Co si myslíte o tomto názoru? Opravdu to tak může být?

"Tak jako jsem věděla, už v roce 1992, že to nebude dobré a podvědomě jsem nevěřila Klausovi a těm ostatním, tak teď vím, že pokud se něco zásadního nestane, tak tady toto celosvětové uspořádání s tím co tady lidi dělají přírodě a sobě navzájem, to bude fungovat maximálně 40–50 let, pak to půjde do sraček. Teď za pár let cca 10 začnou bouchat jaderné elektrárny a bude všechno v… začátek konce. Zdá se mi o tom a je to jako živé…všechno zanikne díky lidské nenažranosti, sobeckosti a podobně!!! Stačí se jen dívat okolo a není to tak těžké odhadnout kam se řítíme. Pochopitelně to odskáčou obyčejní lidi, ti nahoře se vždycky nějak zachrání…

HNUS a do toho přivést děcka…nikdy!!!! Aby ještě než se narodí byly zadlužené a až dospějí neměly práci…a na staré roky byli zoufalí kdo je kde přepadne a okradne a jestli až onemocní se o ně někdo postará…NE DĚKUJU NECHCI!!!!"
Doplňuji:
to není můj názor.. ale zajímalo mě, jestli lidem taky připadá tak negativní jako mi 😛 takže děkuji za odpovědi k tématu 😉 a taky se mi nějak nezdá, že by najednou měly bouchat elektrárny :-O ..tak jsem nevěděla úplně co si o tom myslet, ale zdá se mi ten názor dost zaujatý.. i když některé body mohou být pravdivé..

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka zní „co si o tomhle názoru myslím?“
Myslím, že to je jen zlomek tragických událostí, které lidstvo čeká, stačí kouknout na noviny v tv a hned je po náladě, všude se válčí, vraždí, krade, …jasně, že to odskáčou vždy jen obyčejní lidé

Další odpovědi
Agneta

Něco na tom bude…aspoň to tak dnes vypadá, nebo je silně naznačováno:D

Pěkná otázka, o které by se jistě dalo dost diskutovat…ale nemusíš být tak pesimistická:DD
Drap a Awe : mohli byste ale taky něco ve smyslu otázky napsat…

Souhlasím s komentem od Fyzika.

Awe

A otázka?Tohle není zpovědnice!

led

Keď strašíte dieťa, aby sa nehralo pri sporáku, na ktorom varíte, poviete mu „Páli, budeš mať bobo“ a následne holou rukou zoberiete hrniec z ohňa.
„Mama, teba to nepáli? Ty nebudeš mať bobo?“

Doplňuji:
Aj strašiť treba vedieť…

Quimby

Heh, prej vybuchnou elektrárny, předně si zjisti jak fungují, ale nepředpokládám, že by vzdělaný člověk s obecným povědomím napsal toto, takže…

Drap

A co by jsi ráda věděla ?

Banán88

… vicemene souhlasim

Mc Merkurion

chce to míň chlastat…

Fyzik

Stejně věřím v lidskou dobrotu. A naše děti nejsou zadlužené, ne z principu, a práci mít budou, když budou podnikavé.

Jediné, kdo bude trpět, budou lidé hloupí a líní, no, přírodní výběr. Chce to jen se snažit.