leporela22

co si myslíte o tomto doplňku ?

http://www.as10-life.cz/cz/por­tal/home/

Je to možné co myslíte ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Supečr, kup si dva kusy, máš poštovné v kapse a prázdnou peněženku.

Další odpovědi
ReHu

Dle uvedených stránek nevěřím ani za máček.
Je to jen byznys.

gecco

😁
Myslím, že jsi příliš důvěřivý…
No – když na to máš – peníze myslím – klidně si dopřej…
😁

anonym

nic

arygnoc

jé, toľko vitamínov v jednej tablete s patentovanou zmesou stromovej kôry – no nekúp to za tie prachy!

;-Q

marci1

Vitamíny, antioxidanty lze snadno získat z vyvážené zdravé stravy. A tajné ingredience ? Co to má být ? Je to jen byznys, tahání peněz z kapes lidí. ☹

midlajs

Ja bych do toho rozhodne nesla, vsechny doplnky jsou jen vymahaci penez a nic z toho. Libi se mi knizka, kde jsou rady jak se „lecit prirozenou cestou“.

http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/cesta-ke-zdravi-164918

tony2412

za takové přípravky jsou lidé ochotni zaplatit horentní sumy ale očekávaný výsledek to nepřinese,firmy na nich vydělávají veliké peníze,garantují úspěšnost třeba 90% ale nedělejte si iluze,vy budete na 100% mezi těmi 10% kterým to kýžený výsledek nepřineslo :o)