Co si myslíte o tomhle planém zburcování policie ?

http://zpravy­.idnes.cz/mat­ka-vyhlasila-patrani-po-synovi-ktery-byl-se-skolou-na-zavodech-p9y-/krimi.aspx?c=A120116­_150442_pardu­bice-zpravy_klu

Nejlepší odpověď
iceT

To toho kluka skoro dospělého nenapadlo poslat k nim domů spolužáka se vzkazem,který není problém hodit do schránky,nebo si půjčit od spolužáka telefon a zavolat nebo poslat zprávu?No asi ne,nebo jak je možné,že rodiče nebylo možno nijak zastihnout?To jim jako nebylo možné zavolat do práce a nechat vzkazy?Oni nechodí v pravidelnou dobu ze zaměstnání domů?Divné,tedy pro mě divné.
Se nedivím,že rodiče zburcovali policii,když se kluk nevrátil domů,rodiče mívají o svoje potomky strach.Taky bych se bála.

Další odpovědi
briketka10

když policie vyhlásila pátrání, tak si asi sama nemyslela, že je plané..co kdyby ho našli a bylo by pozdě stal by se obětí přepadení třeba cikánů..

Bičiště

Policie udělala jen to, co má ve svém logu – Pomáhat a chránit. Pomohli mámě, která měla strach o syna. Určitě to bylo to nejlepší, co v ten den udělali.