tencosepta

Co si myslíte o tomhle?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=u_7Twzs2qMU&in­dex=23&list=PL9C26D98D­11B7CBA5

Tak tenhle člověk dává možnost dětem mluvit sprostě a nabádá je k tomu, navíc se na to dívá 122 000 lidí.

Odpovědi
Mc Merkurion

a co simsnovi,je to pro děti,ale vulgárnější seriál jsem neviděl.osobně na něj ani nekoukám…

marci1

Je to strašné, děsivé, smutné, ale bohužel ne ojedinělé. „Tohleto“ bude mít jednou rodinu, manžela, kterého bude psychicky týrat, ponižovat, „vychovávat“ děti k obrazu svému. Je to tak deprimující, že už nevím, co k tomu říci. ☹ Raději si představím „normální“ kluky a holky. 🙂 Samozřejmě v tom není sama a je zarážející, že ji někdo poslouchá a odpovídá. Jenže sledovanost, je sledovanost. ☹

led

Video je výsmech (zvrátenej) morálke súčasnej spoločnosti. Veď deti tieto reči nemajú same od seba, ale odpočuté a odpozorované od starších. Maskovaný muž veľmi dobre vie prečo je maskovaný, veď robí si výsmech nielen zo spoločnosti, ale i zo svojej morálnej úbohosti. Quo vadis, ľudstvo?

simsonovci… Tomuto niekto hovorí ľudové umenie, aj keď s umením má spoločných len hercov – dabing.

NaZi

na to nieje čo povedať… ale v dnešnej dobe máme vulgaritu všade takže takto sa to brať nedá