stana73

Co si myslíte o tom,že v Brně nebude Velká cena GP?

Zdá se vám taková akce,kde se předhání sponzoři a lítají miliony nevýdělečná?Co tam v tom případě dělají manageři?

Odpovědi
dědapetr

Pro tuto raepubliku i Brno je to špatné proto že přjížděli cizinci.Je to skrátka binec všude ve světě se snaží aby takový akcí měli víc a u nás – škoda mluvit.

hornik.

Nemyslím si nic.

Loni totiž Velká cena přilákala 240 tisíc návštěvníků, tedy o dvacet tisíc víc než předešlý rok. Vydělali na nich hoteliéři, provozovatelé kempů i majitelé restaurací. „Jen bezprostřední výnos z DPH odvedeného návštěvníky Mistrovství světa silničních motocyklů dlouhodobě výrazně přesahuje výši zalistovacího poplatku. V roce 2010 to bylo dle odhadu 105 milionů korun. Za posledních deset let dosáhlo inkaso DPH spojené s podniky Mistrovství světa silničních motocyklů téměř jedné miliardy korun,“ vyplývá ze zprávy, kterou Automotodrom vydal.

Zdroj: http://www.ct24­.cz/regionalni/brno/1171­11-velka-cena-se-v-brne-mozna-pristi-rok-nepojede/

venkovan

Prodejci párků a piva to musí oplakat. Ale oni nás oškubou na jiné akci.