milášek

Co si myslíte o tom,že od soudu utekl nebezpečný člověk,který mněl být souzen a hlídán?

Odpovědi
Fun1k

Je na tom vidět, že se moc nemyslí na dozor, aby neutekl.

anonym

Bordel,nebo úmysl?
Každopádně – utíkali,utíka­jí,budou utíkat.
Ale nic,co by otřáslo státem,se nestane.

hanulka11

Myslím,že to nebylo poprvé ani naposledy.

Toruk

Hlídán mohl být jen na svobodě a ne vazebně. Nemůže být uvalena vazba, když nejsou důkazy. Za druhé: jedna věc je co tvrdí média a další věc je co je skutečnost… „S naším klientem (s podezřelým) jsme v kontaktu a stejně tak i policie, se kterou spolupracuje,“ řekl MF DNES Jan Fidler z advokátní kanceláře …"

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/muj-klient-spolupracuje-tvrdi-advokat-obvineneho-v-pripadu-anicka-109-/krimi.asp?c=A101027_­1473643_krimi_jba

lerak14

není to poprvé a jak to vypadá bude hůř už je nebude met kdo hlídat když berou lidem kteří mají chránit nás a stát jim bere peníze -kocourkov
kašlou nato přece se nechají zmrzačit když u hlídací agentury budou met víc a lépe placenou službu-česká republiko jdi do prdele

dabel

To že utekl nebezpečný vězen to už je opravdu síla.Člověka který je odsouzen třeba za řidičák hlídaji dva dozorci vězen je v poutech.A ne­bezpečného nehlídaji no kde to žijem?Je snad lepší krást,zabíjet atd?Nebo jak se to vlastně v našem státě bere