Kai

Co si myslíte o tom, když začne dívka/žena boxovat? A je pravda, že se spíše nabírá objem boxem?

Nejlepší odpověď
Hamon

Nic si o tom nemyslím, pár slečen trénujících bojová umění (vč. boxu) znám a jsou „vcelku normální“. Tak, teď doufám, že si to nepřečtou :D

Další odpovědi
LeVovič

žena + box = sexy žena :)
nepochopil jsem to spojení s tím objemem :) pokud někdo začne boxovat, pak by měl nějak vypadat (aby nechrastili kosti a tak) :)

Drap

Boxem ani tak se nenabírá, jako spíše cvičením a přípravou. Pokud se nabírá, tak při správném cvičení jen svalová hmota a tuk ubývá.

postcd

tuk nahrazuje svalstvo, což mi přijde lepší. určitě dobré pro zdraví taková fyz. aktivita

WTF

Myslím, že je to fajn…a s tím objemem se nemusíš vůbec trápit:-)