LuK4S3k CZ

Co si myslíte o tom americkém pořadu cris angels extrémní pokusy ?

Já si myslím že to je jen natočené nějakýma trikama jestly jste viděli třeba díl co teď před 3 minutama běžel na prima COOL tak to není možné.

Nejlepší odpověď
badisko

nemysli jsou to jen triky je to proste profismecko na lidi…!!

Další odpovědi
LejdyTerr

Jsou to jenom triky, kdysi běžel pořad, který ukazoval, jak to dělá, jenže si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenovalo. Třeba to, jak se za plachtou objeví auto se ženskýma, tak jede celou dobu za ním, je to jen o úhlu kamery a šikovnosti.....

vitezove11

Jsou to jen triky pomoci světla nebo to stopnou a pak to zas pustí.

potížistka

Nevím nemusím tento (pořad dokonce si z něj dělali srandu ve Simpsnech :D) dokonce běží myslím na jedničce nebo na dvojce i na slovákách pořad „magie kouzla zbavená“ o které mluvili již nademnou a tam jsou ukázany všechna ty „kouzla“ od něj. Neříkám že kouzla neexistují ale toto je jen podvodník s podplacenými lidmy kolem sebe ;)