Co si myslíte o této svatební cestě?

Asi je to láska jako trám? :) Na druhou stranu spolupracují ne? :)) Budou spolu až do zkonání světa.

Jak se jí asi šlape v těch šatech? Jedou rovnou do hotelu alá komfort pěti hvězd?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nesmysl, žádná svatební cesta, ale jen ilustrační foto. Takto by na svatební cestu nejel pokud má jen malý kousek zdravého rozumu.

Další odpovědi
Nuk nuk

Jak píše Drap, na 99 procent je to jen pózovačka do nějaké fotobanky. Myslím, že lidé takového ražení by se před cestou převlékli, protože ono to svatební ošacení není nic pohodlného, zvlášť to kvádro v létě.

Ale…
Být to realita, já osobně bych neměla nic proti svatební cestě na takový způsob (s tím převlečením, samozřejmě).
Jestli to ale svědči o lásce jako trám a až za hrob, je sporné. To že je někdo romantik a není mastňák, nevypovídá nic o tom, nakolik jim vydrží vztah. Jo, takoví lidé působí nadějně, ale jistota to není.

Do hotelu á la komfort pěti hvězd by netáhli stan a spacáky :)