Doomik

Co si myslíte o této skupině???

http://www.you­tube.com/watch?v=JA1Lxhu­giJI

Nejlepší odpověď
anonym

Neznám ji, tak nemohu posoudit, ale i v hudbě jsem dost tolerantní i když se mi všechno nelíbí.

Další odpovědi
Rocker

To má být jako hudba?

saboo

pro me teda nic moc. Trochu mi to pripomina Rapmasters z pocatku 90tych let u nas v Ceskoslovesku

iceT

Oproti tomuhle byli Rapmasters bohové.....
Jako nic proti,ale pokud budu chtít vypláchnout mozek,tak si to určitě pustím.

SickBreed

Na živo nic moc, jinak jsou DA skvělá sranda… I fink u freeky, Enter the ninja, Never le Nkemise a další skvělý songy s ještě lepšíma klipama…zef side till die 🙂