hmmm

Co si myslíte o této komunitě ?

Chodím na jeden nejmenovaný portál, kde je zhruba 5ti – 10ti četná komunita, která tam chodí pravidelně. Tito lidé tam píšou různé dotazy a odpovědí (podobně jako tady, na zpovědnici apod) a ti, co mají určitý respekt automaticky dostávaj body, ať se zeptají na cokoli. Jejich otázky jsou většinou naprosto tragické (z jakého slova pochází slovo xxx, 100× zodpovězené aktuality (zatmění, ukrajina, recepty) a dostávají mnohdy veliký počet lajků. Když se však na podobný dotaz zeptá nováček, tj někdo kdo nemá takový respekt, tak je jeho otázka většinou smazána.

Odpovědi
gecco

Že jde o komunitu ´sám pro sebe´…
😉
Nevidím na tom nic výrazně špatného (kdo tě pochválí, když ne ty sám?), ale osobně bych se neúčastnil…
___
Ty v této komunitě spatřuješ nějaké nebezpečí?
😉

anonym

Samý úchyl,třeba ten učitel (big Tačůd dále jen pokémon) co tvrdí,že na pedofilech neschledává nic zvláštního – typický slizoun,no hnus.

led

Zjavne myslíte živočíšny druh – človeka. Ano, človek je už raz taky, vidí seba a iné živočíšne druhy podceňuje.