sejtanka

co si myslíte o teroristkách tzv.„černých vdovách“?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Možná /i jistě /se mstí za své mrtvé příbuzné, určitě musí být nějak psychicky vyšinuté.Normální člověk by toho myslím nebyl schopen .

Další odpovědi
ReHu

Jsou to nenormální .....

atriplex

Je to velmi složitý problém. Rozhodně to nelze zde jednoduše vysvětlit. Pokud bydlíte v okolí Ústí nad Labem, doporučuji zajít do místní ho divadla na hru NORDOST, ve které se tyto věci řeší. Je to velmi poutavá a velmi úspěšná hra. Člověk pak mnohé pochopí…

Zdroj: http://www.ci­noherak.cz/con­tent/view/654/35/