osamělývlk

Co si myslíte o téhle stránce? www.freerice.com

V kvizech vyhráváte za každou správnou odpověď 10 zrnek rýže. Tu pak sponzoři nakoupí dětem v Africe. Podle mne je to výborný nápad.

Nejlepší odpověď
briketka10

já osobně těmto kvízům nevěřím je to blbost a matení lidí !! podobně jako všechny rozesílané hoaxy po e-mailech..
www.freerice.com

Další odpovědi
anonym

No, hlavně aby to tam dojelo 🙂 Nápad dobrý, to ale musí bý hodně otázek, než se jeden nají

Reuef

taky jsem si myslel ze to bude podvod…ale pokud nelze wikipedie tak tam pisou ze to dokonce ziskalo nejaky ceny a bezi to od roku 2007 takze podle me dobra vec

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Fre­erice