quentos

Co si myslíte o té budoucí „databázi nosů“ v kriminalistice?

Slyšeli jste o tom ve zprávách? Namísto otisků prstů, proti nimž se už zloději umí bránit. Mně to přijde jako pěkná pakárna – to bych se divil, že by se nenašli dva lidi, co by měli úplně stejnej frňák ;{)=

Nejlepší odpověď
anetadela1

😁 Opět jste mě rozesmál 😁 Databáze nosů? O tom jsem neslyšela. Myslím, že 2 stejný nosy by se našly. Když už, tak by to chtělo mít databázi očí…ne?

Další odpovědi
rety

Hloupost. Nos celý život roste a tak se neustále mění.

afro.minerva

Ha há, tak to je dobrý. Tak to mě teda nenapadlo. Ale to by stejně bylo k ničemu. Stačí, aby někdo dostal pořádně přes frňák a někdo mu ho zlomil a nebo si nechal udělat plastiku a bylo by to k ničemu. To bude spíš nějaká kachna…

Vicki

No to bude kartotéka:-DDD.