leporela22

Co si myslíte o studijní muzice?

Dobrý den nedávno jsme narazil na druh hudby a je jím Study music. Píší o ní že se při ní více koncentrujete na učení nebo na jakoukoliv činnost. Máte s tím někdo zkušenosti, a co si o tom myslíte.
Například toto https://www.y­outube.com/wat­ch?v=nby5jgjb0Dk

Odpovědi
anonym

Jedna Číňanka chodí číst na dálnici, protože hluk aut jí umožňuje soustředit se na knihu. Takže hudba asi někomu může pomoci také.

Luciet

Já naopak potřebuji k soustředění naprosté ticho, klid a soukromí.