sofid

Co si myslíte o stránkách http://www.hra­veaukce.cz/ a http://www.da­seto.cz/ ?

Myslíte že to může být výdoné? nebo je to jen nějaky trik?
Doplňuji:
Tak se vám omlouvám pane www vdoné byl překlep myslel jsem vhodné a stačí když si odkaz nakopirujete a napišete do vyhledavače nebo URL.
Ještě jednou se všem omlouvám které jsem pohoršil…

Nejlepší odpověď
www

Nevím, co znamená slovo ‚výdoné‘. Navíc se odkaz neotevře.
Doplňuji:
Omlouvat se nemusíš a já to umím i na hloupém mobilu 😉
Pokud víš tedy rovněž stejné základy, zkus čerpat postřehy na netu (zkušenosti uživatelů ap.) a nechoď do podobných blbostí.
Názor

Další odpovědi
Bedy

Je to často podvod tyto typy aukcí – těsně před koncem se zázračně objeví kdosi z okolí správce nebo prostě robot, který aukci uzavře a poctiví přihazující utřou nos.

anonym

Samozřejmě, že je to habaďůra. Ale pokud nevíš, co s penězi… 🙂

anonym

Nemyslím si nic. A pro www, ten odkaz funguje, jen je třeba umět odkaz zkopírovat.

NikkiD

Je to něco jako letadlo, lidé si kupují kredity – za peníze, – se kterými následně přihazují a provozovatel na tom vydělává neuvěřitelné peníze(na netu je o tom hromada článků). Jen bych podotkla, že určitá šance tam je a pokud náhodou opravdu vyhrajete, tak se to může vyplatit. Zkoušela jsem to a poštěstilo se, ale je to cca 2–3 roky zpět, tak nevím, jestli se něco nezměnilo 🙂