fake

Co si myslíte o současné vládě?

Nejlepší odpověď
anonym

Stále si myslím, že je lepší než vláda ODS, ta NIKDY na obyčejné lidi ( myslím tím na pracující lidi ve firmách co pracovali na směny nebo na pokladní super, hypermarketech, zkrátka na lidi co SKUTEČNĚ VYTVÁŘELI HODNOTY SVÝMA RUKAMA) nikdy nemyslela.Pro vládu ODS byli přednější všichni tuneláři či lidi co se NEDOKÁŽÍ živit vlastníma rukama, ale co OTROKÁŘSKY parazitují na lidem jimi podřízenými.

Další odpovědi
Drap

Myslím si, že je taková jakou jsme si zvolili, tudíž lze předpokládat, že jsme jako národ i takovou chtěli a takovou si zasloužíme.

da ny

Máme, co si volíme a zasloužíme ;-D
Jaká se vytvoří koalice (pokud je to nutné) už volič jen sleduje a neovlivní…

suaeda

Nemá cenu něco kritizovat za co si můžeme sami.
Ale co mi mrzí nejvíc?
Zatím máme velmi male zastoupení žen ve vládách ať levicových tak pravicových. A o premiérce, nebo dokonce prezidentce si můžeme nechat jen zdát. Někde je v naší společnosti zakořeněn velký neřešitelný problém.
Na druhou stranu zjišťuji, že na menších obcích během patnácti let stále více přibývají starostky a místostarostky. Inu je tam asi hodně práce a málo co k sezobnutí.

Kryšpín

Máme vládu v Bruselu a za velkou louží