Weroniq

co si myslíte o Slevomatu a jemu podobným stránkám? koupili jste si něco?

na co si dát pozor? co třeba voucher na dovolenou nebo nějaký pobyt, kde tam mohou být skrytá rizika, že se zájezd nabízí tak levně?

Nejlepší odpověď
chudst

Otazka jiz byla polozena: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slevomat-mate-nekdo-zkusenosti-a-na-jakych-adresach-najdu-diky-iv

Zkopiruji cast sve odpovedi: Vyborne. Sam jsem tam kupoval pro kamaradku (resp. to kupovala ona prese me) nejaky program ve FIT-Centru, rikala, ze to bylo super. Ja sam odtam mam rucni myti komplet auta – i zevnitr. A taky jsem byl spokojen.

Co se tyka pobytu ci dovolene – vetsinou jsou to last minutes, takze zadne skryte riziko – proste potrebuji naplnit kapacitu a vyplati se jim to proto dat se slevou. Nikdo vam na to zaruku zde na Odpovedich samozrejme neda, ale jsou-li to zname cestovani kancelare, nebal bych se. Vzdy si navic muzete do dane cestovky zavolat; slevomat & spol. jsou pouze zprostredkovatele.

Další odpovědi
Saurus

Já jsem zatím žádnou z takových nabídek nevyužila, jelikož je to pro mě příliš drahé i po slevě :D Nevím jestli je to tím že jsme skutečně tak chudí, že se mi zdá, že jsou FITka, dovolené nebo třeba bowling opravdu jenom pro pracháče :D

casey

koupil a vzdy bylo vse ok.
Jediny problem je asi v tom, ze nakupuji pac je to hodne vyhodne a pak nemam cas voucher zuzitkovat.
Nakoupil jsem 4× a jednou ok, bowling mi propad, veceri jsem nakonec stihl posledni den platnosti a od brezna mam 3masaze a jeste jsem tam nebyl.

Znamej, ktery vlastni restauraci a na slevomatu inzeroval rikal, ze celkem dost vydelal, nebot tretina lidi vubec nedorazila.