Cooldan456

Co si myslíte o skype :) anketa

Nejlepší odpověď
mosoj

Je to dobrá věc na volaní :)

Zeptejte se těch co mají někoho v zahraničí a den co den spolu komunikují zadarmo a jak chtějí dlouho ,dokonce s obrazem, jestli je to blbost.

Mám pár známých kteří se mně občas ozvou. Pak je z toho ihned hodinka kecání.

Další odpovědi
marci1

Je to dobrá věc na volaní :)

Je to výborná věc hlavně pro ty, kteří spolu nemohou být v osobním kontaktu.

badisko

Je to dobrá věc na volaní :)

skype je fajn.....ale ta anketa ..Je to uplná blbost :( …uz zde byly teda lepsi …

treba … http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zuby-moudrosti atd…:D
Doplňuji:
Take jsem mimo CR… takze ho vyuzivam dost casto…

dudu

Je to dobrá věc na volaní :)

Hamon

Je to uplná blbost :(

Jestli teda „to“ znamená tuto anketu. Svůj názor zde nevidím a jiná možnost tu není.

brillant

Je to dobrá věc na volaní :)

arygnoc

Je to dobré ale nemusím to :D

Doplňuji:
výhoda – zadarmo (ak nerátame paušál za internet, ale ten treba platiť aj tak)
nevýhoda – obraz (no, doma je doma a človek je nie vždy ako zo škatuľky).

pokiaľ sa jedná o avizovaný hovor, zapnem ho, pokecám a vypnem, lebo aby bol zapnutý stále a pípalo, hrkalo a vyskakovalo na mňa – tak to nie.

je to pohodlné, o to pokoj.
našťastie iba tak 2× do mesiaca.

Poklička

Je to dobrá věc na volaní :)

mandat

Je to uplná blbost :(

Jádrohlod

Je to uplná blbost :(

Drap

Je to uplná blbost :(

.

Marty22

Je to uplná blbost :(

Stingo

Je to dobré ale nemusím to :D

cochee

Je to dobré ale nemusím to :D

Můj názor je takový, že jde o užitečnou věc, ale mi osobně nesmí do kompu – považuju jej za malware z různých důvodů, které tu nebudu rozepisovat – málo prostoru.

Dochy

Je to uplná blbost :(

Blbě napsaná anketa.
Myšlenka SKYPE není špatná, ale autoři to zvrtali.

  1. Proprietární formát s ničím jiným nekompatibilní
  2. Jeden čas to přehnali s reklamama, náročnost na PC pro hovor asi 30–50× vyšší než konkurenční produkty, čímž spolehlivě odradily spoustu uživatelů vč. mně. Proto jej již nepoužívám a pavděpodobně nebudu.

Funna

Je to dobrá věc na volaní :)

volám pomocí skype každý den několikrát…proč bych měla utrácet za telefon, když mám puštěný počítač celý den???

Dochy

Ještě s dovolením přidám:
Pokud chcete volat „zadarmo“. Existuje spousta dlaších aplikací podporujících standardní protokoly (takže lze volat i lidem s jinou aplikací) a pro volání na reálné telefony existojí VoIP telefony pro volání přes internet za zpravidla rozumné ceny. Většina těchto telefonů podporuje i přímé volání, takže pak neplatíte poskytovateli. Telefony existují jak HW (jako normální telefon, ale připojuje se na vaši sít přes kabel, nebo WIFI), tak SW (aplikace v počítači)