HiPe

Co si myslíte o seriálu Kobra 11?

Mě to přijde trochu divné. Je to dálniční policie a řeší tam vraždy apod. Ano, pohybují se na dálnici, honičky… ale stejně se věnují spíše tomu ostatnímu, než dálnici… Jaký je váš názor???

Odpovědi
iceT

A na dálnici nebo silnici se nevraždí?A když vrah ujede na člunu po vodě,tak si Semir s parťákem asi řeknou:„to nic,kašlem na něj,my patříme na dálnici?“

Mě osobně se Kobra 11 líbila,viděla jsem všechny díly,které byly dostupné.Samozřejmě je znát rozdíl mezi tehdy,když seriál začínal a dnes.Myslím,že je to jeden z mála opravdu dobrých,akčních seriálů,co pocházejí konkrétně z Německa,a pokud se ti nelíbí,tak tě snad nikdo nenutí se na něj dívat.

Kelt

Režisér a tvůrci chtěli udělat nějaký seriál z určitého prostředí. Konkrétně dálniční policie. Rychlá auta, na poslední chvíli všechno zachrání – Simir a ten jeho kolega musí vystupovat jako kladní hrdinové. Hned na začátku je zřejmé, kdo bojuje proti komu a jestli zločinci budou chyceni, nebo se zabijí, to záleží na rozhodnutí a úmyslu režiséra. Nevím, kolik těch sérií bylo a kolik je vlastně hrdinův tom týmu. Dá se na to dívat jako na zajímavý akční seriál, kde vystupují lidé, kteří mají problémy, je tam občas humor, akce, střelba, rozbíjení aut. Druhý pohled je ten, že jsou to seriály podle šablony a mění se pouze jména zločiců a děj.

Emefej

Myslím si, že to je totální slátanina, která nemá s realitou nic společného. V paměti mi utkvěl jeden díl, kdy hlavní hrdina stíhal na dálnici zloducha, celá honička se odehrávala za plného provozu a najednou, bez jediné výstražné značky, byla dálnice odstavená a probíhala oprava povrchu. Zlotřilec vjel na staveniště a narazil do řady sudů s hořlavinou, které stály přes celou šířku vozovky a vše expolodovalo. Naštěstí hned vedle řady sudů s explozivní látkou stálo na témže staveništi nákladní auto na přepravu osobních vozů se spuštěnou nájezdovou rampou a hlavní hrdina celou explozi překonal skokem přes onu připravenou rampu. Od té doby se na to nedívám.