Avatar uživatele
Shizuka

Co si myslíte o seriálu ,,Jak se staví sen'' ?

Já ten seriál naprosto nesnáším hnusí se mi !

1. Po všem se opičí od amerického seriálu Vítejte doma
např: Kopirujou to že jezdí v karavanu ,mají vysouvací televizi
v tom karavanu kde přehrávají ty zprávy od těch lidí ke kterých jedou.
2. Ten chlapík co má věčně ten megafon tak si strasně hraje na toho co je v Vítejte doma ten co to tam věčně moderuje.
3.A co mě snad nejvíc sere je to že si strasně hrajou na to že někomu pomohli ale je to úplná blbost ! Znám plné lidí bez bytu kteří by potřebovali pomoc víc než tam ti co mají peníze na to aby se do budoucna s tím domem vypořádali … Je to trochu nefér , namísto aby pomahali těm kteří to opravdu potřebují tak pomáhaj někomu kdo má peníze na to aby si zařídil pěkný život…
To je vše chtěla jsem s někým sdílet svůj názor a vědět názor i ostatních na tento sériál
(Jo a jinak si tam strasně hrajou na machry že zvládnou udělat 2 pokoje za 2–3 dny ale v Vítejte doma postaví celý dům i s nábytkem do týdne …)
Doplňuji:
Drap: Taky možnost :D Ale jedeto vždycky v pauze na prima cool a prima cool mám vždycky puštěnej když jsem na pc .. Nejde se tomu vyhnout pronásleduje mě to O_o'' Za chvíli z toho nebudu moc spát ^^~

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4035 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nechápu, proč je tvoje otázka v kategorii hudba.
No a obdobné je to s tím seriálem, taky leccos nechápu, proto se nedívám. Natož na Vítejte doma 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jediná obrana. Nedívej se na to.
Doplňuji:
Vypni, nebo ještě lépe, zlikviduj televizi a nebude tě to pronásledovat. Pokud máš dojem že tě to pronásleduje a dohání k šílenství, tak by se to určitě vyplatilo s ohledem na tvůj budoucí zdravotní stav.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Máš tady smotáno několik námětů do jedné hromady.
Za prvé: pořad se mi líbí. Čerpám v něm inspiraci a ujasňuji si, do čeho bych šla a co klidně oželím.
Za druhé: podobné pořady automaticky přebírají vždy i televizní společnosti jiných zemí. Pohlreich není taky žádný propagátor školy vaření a restauratérství.
Za třetí: Žádný televizní program nenahrazuje sociální zabezpečení. Výběr témat do pořadu je o tom, že jednotlivé pořady mají být zajímavé a různorodé. Mají bavit diváky. Nemají řešit sociální otázky potřebných.

Obdivuji na tomto pořadu sehranost, jak dokáží dát dohromady tým různých profesí a jak mají vypracován postup, aby si jednotlivé činnosti nepřekážely. Nelíbí se mi to příliš jednotvárné „spokojené“ zakončování jednotlivých úprav. Nikdy jsem nezaznamenala, že by majitelé domku nebo bytu zareagovali zaskočeně, nemile překvapeně a podobně.
Nedívám se pravidelně, jenom občas. Ale negativní hodnocení jsem ještě nezaznamenala, a to mi připadá zvláštní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Prirodzene je rozdiel, či si celý sen staviate vlastnými silami a vlastnými peniazmi, alebo či celé prípravné i stavebné práce spraví niekto iný a ešte vám aj finančne prispejú na stavbu. Táto reklama, „čo sa dá, keď sa chce“ prebieha s prísnym výberom ľudí o ktorých chcú hovoriť, nikoho nezaujíma bežný človek, dôležitý je človek v situácii aby to chytilo za srdce a zvýšilo sledovanosť.
Na druhej strane, ak pozeráte na tieto seriály ako na „knihu nápadov“, môžte získať veľa informácií a inšpirácie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
antík

Na takové blbosti nekoukám ani 3 sekundy denně, buď se dívám na dokumenty nebo hledám cosi na internetu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek