BurTon

Co si myslíte O Rytmusovy a proč ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Opět další člověk který je svůj, je trochu drzý ,to je fakt.
Přesto si myslím, že má dost příznivců-já mezi nimi nejsem .

Další odpovědi
Džuls

Na Slovensku je veľmi populárny, hoci má veľa odporcov. Zväčša na ňom ,,ulietavajú" najmä pubertiaci. Má vulgárne pesničky, ale zase aj také, v ktorých je veľa povedané.Je to vec vkusu každého človeka. Napríklad keď prišiel s klipom k piesni ,,Zlatokopky", hneď sa stala hitom. Osobne nie som jeho fanúšičkou, ale niektoré piesne sa dajú počúvať.

iceT

Rytmus má možná(určitě)svoje fanoušky,ale nepatřím mezi ně.On pro mě není zpěvák.

Adula.57

Myslím si, že je hodně sprostý ve svých písničkách, ale jeho písničky mají rytmus. Taky si myslím že některé lidi uráží bezdůvodně a to mě na něm vadí.

led

Rytmus má svojský spôsob sebapropagácie.
Keby sa správal ako ostatní, asi by si ho nik nevšimol.
Miestami na mňa pôsobí ako navonok hrubý, vnútri citlivý.

Rocker

Nemám ho rád,to co předvádí,nemá s hudbou nic společného.Ale jestli se někomu líbí,neberu mu to.