Co si myslíte o Romech, Ukrajincích, Vietnamcích a Polácích?

Tak co si o nich myslíte? Vadí vám ze je vidíte každý den na každém rohu a každou hodinu slýchat výraz „more“ či sledovat „ctižádostivého“ žáka ve škole, který je zbytečně skromný a stěžující se na to, že se nedokáže prosadit či co? Co si myslíte o každém z nich? CO vám na nich vadí (především jací jsou), které z nich máte nejraději apod.?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím si o nich to samé jako o němcích, číňanech, japoncích a francouzích. Pokud se chovají slušně a dodržují tady dané zákony, tak mi nevadí. V opačném případě mi vadí.

Další odpovědi
badisko

co si onich myslim ja …no pro zacatek a to se predem omlouvam ..ale to ze to tady pises asi znamena ze nemas onich valne mineni a jakymsi zpusobem ti vadi ..me se zda toto uvazovani pokrivene …protoze ty ne vsichni jsou takovi jak se na ne divas ..je spousta tech kteri takovi nejsou vidis nanich jen negativa kvuli par volum ..a ani netusis co je to byt cizincem v jine zemi ..az si to nekdy okostujes zmenis nazor ver nebo ne i cesi se chovaji jako zver akurat u nas se to tak nejak vice prehlizi …mel jsem stejne pokrivene mysleni ale …myslim ze kazdej ma pravo byt tam kde chce a kde je mu lepe …to ze maji cikani jinou mentalitu je jak jsem zjistil jen c cechach znam cikany mimo CR kteri se chovaji UPLNE jako belosi a zase belochy kteri jsou na urovni cikanum …rusaky a ukrajince co maji rodiny a domy a drou jako kone ..a mohl bych pokracovat …to ze se chovaji jako zver v CR je nejsise dano tim ze jim to urady a policie toleruji …vsak kdyz neco udela tak ho neposadi do vezeni v rusku ..ale v CR a to neni vezeni ale tabor pro skauty …takze nez nekoho hazet do jednoho pytle a prikre soudit …prosim …zjisti si kolik cizincu v CR bydli a kolik jich pacha trestnou cinost atd …nesud prilis prikre…

hanulka11

Já ti odpovím otázkou -co si asi oni myslí o nás????? Co myslíš?

BANAN93

romové když žijou pohromadě tak jsou to hajzlové, ukrajinci když se moc ožerou tak jsou hajzlové, vietnamci kurvěj ekonomiku okrádaj stát, pěstujou marihuanou a další nelegální hlavně co nejvíc výdělečné věci. Poláci pobožný blázni co choděj na fotbal se sekerama

Kohut57

Cikánům omezit porodnost, Vietnamcům omezit imigraci, Ukrajince a Poláky přijímat pracovně pouze v případě, kdy neberou práci Čechům. Kriminální persony rychle vyhostit. V případě cikánů nabídnout vlastní stát/nejlépe někde na Kavkaze/. Udělat sbírku na letenky – jednosměrné.

led

Skúste sa trochu zamyslieť.
Čo si myslia napríklad Američania, Nemci, Rakušania o Čechoch vo svojich krajinách?
Všetci občania i cudzinci, sú povinní dodržovať zákony krajiny v ktorej žijú.
Nemožno podľa niekoľkých posudzovať národ.
Skúste sa obzrieť okolo seba, sú všetci rodení Česi bez viny? Nie sú medzi nimi ľudia, ktorí sú hanbou národa?
„STOP NEZNÁŠANLIVOSTI“ medzi ľuďmi rôznych národov, rôznych rečí, …

Poznáte tieto slová?:
„My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, v čase obnovy samostatného českého státu, věrni všem dobrým tradicím dávné státnosti zemí Koruny české i státnosti československé, odhodláni budovat, chránit a rozvíjet Českou republiku v duchu nedotknutelných hodnot lidské důstojnosti a svobody jako vlast rovnoprávných, svobodných občanů, kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku, jako svobodný a demokratický stát, založený na úctě k lidským právům a na zásadách občanské společnosti, jako součást rodiny evropských a světových demokracií, odhodláni společně střežit a rozvíjet zděděné přírodní a kulturní, hmotné a duchovní bohatství, odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy právního státu, prostřednictvím svých svobodně zvolených zástupců přijímáme tuto Ústavu České republiky.
Hlava první – Základní ustanovení
Čl. 1
(1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.“
Doplňuji:
Dva dokumenty, ktoré by mal poznať každý:
Ústava Českej republiky -
http://www.hrad­.cz/cs/ceska-republika/ustava-cr.shtml
LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD
http://www.psp­.cz/docs/laws/lis­tina.html

panxnotdead

Cikáni mi vadí a to dost.

pizlicka

stejne,jak se na nas vsechny diva buh.

led

Kohut57 a ďalší vyznávači novodobých Norimberských zákonov
zopakujme si o čom boli:
„První z těchto zákonů, Zákon o říšském občanství, stanovil, že občanem Říše může být pouze Němec nebo člověk s "příbuznou krví“. V okamžiku zavedení tohoto zákona ztratili němečtí Židé svá politická práva a stali se Staatsangehörige (státními příslušníky), zatímco „árijští“ Němci byli označeni jako Reichsbürger (říšští občané). Zákon o říšském občanství byl do roku 1943 postupně doplněn o celkem třináct prováděcích nařízení systematicky zbavujících Židy veškerých občanských práv. Už o dva měsíce později, 14. listopadu 1935, bylo vydáno první z těchto prováděcích nařízení, které stanovilo, kdo je považován za Žida nebo míšence.

Plakát vysvětlující kategorizaci Židů a „míšenců“ podle norimberských zákonů. Větší plakát.

Druhý zákon, Zákon na ochranu německé krve a německé cti, zakazoval uzavírat sňatky mezi Židy a Němci a zapovídal také jejich mimomanželský styk. Židovským domácnostem bylo zakázáno zaměstnávat německé služebné ve věku do pětačtyřiceti let či vztyčovat německou vlajku. „
A čo hlásala nacistická ideológia o menejcennej slovanskej rase východne od Veľkoríšskych hraníc. Zlikvidovať, odviesť na práce, vysťahovať na Kaukaz, do stepí…
Toto hlásate?
Popierate ostatným právo na život? Veď za Ústavu ČR a prijatie Listiny základních práv a svobod, ako najvyššie právne zákony ste predsa "bojovali“.
Ak niekto popiera druhému právo na dôstojný život, popiera súčasne aj svoje vlastné právo na dôstojný život.

Kohut57

Pro led: Co z toho opravdu platí? Rozkradená republika bandou politických zlodějů a podvodníků. Vlastizrádci sloužící cizákům. Bohatství hmotné i kulturní těžce zdecimované. Na co je pak ústava. Všechny polistopadové vlády by museli s rukama nad hlavou ke zdi, neníliž pravda. Kam nás poslali Havel s Klausem? Ano tam.

led

Nebudem hodnotiť činnosť vašej legálne zvolenej vlády. Na to ste tu vy občania, voliči.
Ale Ústava ČR je predsa najvyšší zákon Českej republiky a je povinnosťou každého občana ju poznať a dodržiavať. Kto ju nedodržiava, vlastne koná protizákonne.

Kohut57

Oprava: všichni polistopadoví vládní politici by museli s rukama nad hlavou ke zdi za vlastizradu