Avatar uživatele
Minas

Co si myslíte o rodičích, kterým je pod 18?

Jsem velmi neutrální v těhlech věcech, ale zajímají mě názory vás, nebudu se tu nervit jako ostatní nejmenovaní uživatelé, ale sloužil jsem 4 dny zdarma na lince pro záchranku pro lehké případy a 4 holky (14, 15, 15, 17 let) byly těhotné, bylo mi z toho zle, když pak jdu městem, vidím 16letej pár s kočárkem, většinou cikánského původu. Prosim hnídopichy, aby řešili pouze rodičovství a tyto páry, nic jiného. V Liberci je dost cikánů, a když občas jezdím do Teplic, tam jich je pomalu víc než muslimáků, nežiji mezi cikány.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Co si myslím o tak mladých rodičích? Že to jsou idioti bez trochy rozumu, nezodpovědní blbci, kreří si neumí ani nasadit kondom, natož aby si zašli na gyndu pro antikoncepci, jsou tak debilní, že ani to málo pro své dobro a pro dobro „budoucích“ neuměj udělat, tak to si myslím

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terira

Určitě bych nechtěla být matkou ve 14,15,16,17, 18, a ani v 19 letech. Podle mě jsou tyto dívky dost nezodpovědné, měly by si lépe chránit. Protože jim to dost naruší studium, lepší je dostudovat a zařídit si nějakou budoucnost. Má teta měla svého syna v 17 letech a aby mohla dokončit školu, musela si její mamka vzít roční dovolenou ( neplacenou ). Nikdy bych nic takového nechtěla zažít, jo miminko je sice krásné ale těch starostí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Mezi cikány se nepohybuji, žádného rodiče tohoto věku neznám, nemyslím si nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vy máte problémy s cikány? Tak to je mi vás líto…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Už je na čase přestat dělat sociální průzkum.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co bych si o nich myslel? Je to jejich věc, spíš mě štvou lidé, co řeší problémy cizích lidí.
http://www.csfd­.cz/film/214116-sestnactileta-matka/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že v tomto věku ještě nejsou na rodičovství zralí. Vychovávají většinou prarodiče. Často, u těchto mladých rodičů výchova pochybila, stejnou výchovu dostávají i vnoučata.Vzhledem k tomu, že jsou sami téměř děti, jak mohou vychovávat?
Nemají ani svůj zdroj příjmů a tak jsou závislí na rodičích, potažmo státu.

Existují ovšem výjimky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Já bych to řešil radikálně Cikány a Islámisty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

A jako z čeho ti bylo zle, žes potkal cikány na ulici? No komu by nebylo. Nebo že tlačili kočár? S dítětem na který pak budou dostávat dávky? Je to zaměstnání jako každý jiný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pumík, asi tě začnu mazat, ty nemáš jedinou normální odpověď, když neumíš odpovídat k věci, nepiš nic. Ptá se na něco úplně jinýho, tak co to meleš za kraviny?

před 3185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Bohužel váš úhel pohledu není jako ten můj a nejen můj,ale co jste lepší člověk to je bez pochyby,sice nechápu vaše ctěné reakce,ale mažte,mažte,bon­zujte a pokuď možno co hrdlo ráčí?

před 3184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pro mě za mě mazejte si co,chcete však vy jste teď hiearchická hvězda alespoň tady na chatu myslím…

před 3184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…však já jsem zvyklá,jelikož dobro je zlo pro zlo a dobrý znamená taky být výkonný?!

před 3184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Řekl bych, že Pumík je ´náš´ enfant terrible…
😉

před 3185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

thanks

před 3184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

„podle hvízdu poznáš pizdu“

před 3184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mírně, velmi mírně řečeno. já bych potitulovala jinak

před 3185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Když mě nechápe samba,tak mě chápe rumba?

před 3184 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek