Minas

Co si myslíte o rodičích, kterým je pod 18?

Jsem velmi neutrální v těhlech věcech, ale zajímají mě názory vás, nebudu se tu nervit jako ostatní nejmenovaní uživatelé, ale sloužil jsem 4 dny zdarma na lince pro záchranku pro lehké případy a 4 holky (14, 15, 15, 17 let) byly těhotné, bylo mi z toho zle, když pak jdu městem, vidím 16letej pár s kočárkem, většinou cikánského původu. Prosim hnídopichy, aby řešili pouze rodičovství a tyto páry, nic jiného. V Liberci je dost cikánů, a když občas jezdím do Teplic, tam jich je pomalu víc než muslimáků, nežiji mezi cikány.

Nejlepší odpověď
anonym

Co si myslím o tak mladých rodičích? Že to jsou idioti bez trochy rozumu, nezodpovědní blbci, kreří si neumí ani nasadit kondom, natož aby si zašli na gyndu pro antikoncepci, jsou tak debilní, že ani to málo pro své dobro a pro dobro „budoucích“ neuměj udělat, tak to si myslím

Další odpovědi
terira

Určitě bych nechtěla být matkou ve 14,15,16,17, 18, a ani v 19 letech. Podle mě jsou tyto dívky dost nezodpovědné, měly by si lépe chránit. Protože jim to dost naruší studium, lepší je dostudovat a zařídit si nějakou budoucnost. Má teta měla svého syna v 17 letech a aby mohla dokončit školu, musela si její mamka vzít roční dovolenou ( neplacenou ). Nikdy bych nic takového nechtěla zažít, jo miminko je sice krásné ale těch starostí.

Lamalam

Mezi cikány se nepohybuji, žádného rodiče tohoto věku neznám, nemyslím si nic.

anonym

Vy máte problémy s cikány? Tak to je mi vás líto…

mosoj

Už je na čase přestat dělat sociální průzkum.

anonym

Co bych si o nich myslel? Je to jejich věc, spíš mě štvou lidé, co řeší problémy cizích lidí.
http://www.csfd­.cz/film/214116-sestnactileta-matka/

ReHu

Myslím, že v tomto věku ještě nejsou na rodičovství zralí. Vychovávají většinou prarodiče. Často, u těchto mladých rodičů výchova pochybila, stejnou výchovu dostávají i vnoučata.Vzhledem k tomu, že jsou sami téměř děti, jak mohou vychovávat?
Nemají ani svůj zdroj příjmů a tak jsou závislí na rodičích, potažmo státu.

Existují ovšem výjimky.

Reezo

Já bych to řešil radikálně Cikány a Islámisty

bolak

A jako z čeho ti bylo zle, žes potkal cikány na ulici? No komu by nebylo. Nebo že tlačili kočár? S dítětem na který pak budou dostávat dávky? Je to zaměstnání jako každý jiný.

anonym

Pumík, asi tě začnu mazat, ty nemáš jedinou normální odpověď, když neumíš odpovídat k věci, nepiš nic. Ptá se na něco úplně jinýho, tak co to meleš za kraviny?

anonym

Bohužel váš úhel pohledu není jako ten můj a nejen můj,ale co jste lepší člověk to je bez pochyby,sice nechápu vaše ctěné reakce,ale mažte,mažte,bon­zujte a pokuď možno co hrdlo ráčí?

anonym

Pro mě za mě mazejte si co,chcete však vy jste teď hiearchická hvězda alespoň tady na chatu myslím…

anonym

…však já jsem zvyklá,jelikož dobro je zlo pro zlo a dobrý znamená taky být výkonný?!

gecco

Řekl bych, že Pumík je ´náš´ enfant terrible…
😉

anonym

thanks

anonym

„podle hvízdu poznáš pizdu“

anonym

Mírně, velmi mírně řečeno. já bych potitulovala jinak

anonym

Když mě nechápe samba,tak mě chápe rumba?