Co si myslíte o recyklaci ?

Vy sami recyklujete ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 63% Ne 38%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano

Samozřejmě je recyklace v dnešní době velmi důležitá. Odpadů je velmi mnoho a je potřeba je třídit. Papírové obaly jsou velmi velké ( vůči tomu co obsahují ) a třeba plastové láhve je úplná zbytečnost. Třídění papíru a skla je také důležité. Na planetě Zemi je nás moc a potom vyvstává otázka : Kam s ním ? ( odpadem ). :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Ne

Běžně nerecykluji, nemám na to technologická zařízení. Recykluji jen bioodpad. Ostatní pečlivě třídím už řadu let.

Stříbrný

Ne

Doplňuji:
Nerecykluji – stejně jako všichni, kteří odpověděli "ano".

Třídění odpadů, případně využití zbytků je něco jiného než recyklace.
Myslím, že v domácnostech nikdo nemá zařízení pro recyklaci.

Stříbrný

Ano

Doplňuji:
Tak já nevim, snad myslíme ty i já stejné ano, tak jestli ty ano, tak já stejné ano :-) Ano recyklaci... U nás na venkově přivezli novou krásnou hnědou (myslím teda že je hnědá) popelnici na bioodpad - šlupky ze zeleniny a ovoce, trávu, je tady už asi měsíc a vevnitř je myslím jen zbloudilej pavouk, sbírat na venkově bioodpad se mi zdá zbytečné, to každý hází králíkům, nebo do kompostu, na hnůj...:-O

Stříbrný

Ano

Doplňuji:
vzhledem k hromadám "bordelu" který po sobě my lidstvo zanecháváme svým dětem a vnoučatům, se snažím recyklovat vše, co jde...naštěstí mám barevné kotejnery pár metrů od domu a doma několik košů na třídění, takže mi to problém nedělá...a kontejnery na to co nemám u nosu (elektro, oblečen) jsou do kilometru, tak to taky není problém a navíc to není častý odpad...prošlé léky nosím do lékárny ...sice mne mrzí, že není ještě něco na kov, hliník, ale občas je zavezu do sběrného dvora...loni nám technické služby "nacpali" i hnědou popelnici na bioodpad (na úkor svozu směsného odpadu), a i když máme kompost, tak recykluju víc i tenhle odpad, protože staré pečivo tenkrát šlo do netříděného...

Zlatý

Zlatý

Ano

Ž nás bohužel nezachrání !

Zlatý

Ne

Nerecykluji, ale poctivě třídím. Překvapuje mě převaha odpovědí "ANO", zajímalo by mě jak to v domácích podmínkách děláte. Dovedu si to představit pouze u bio-odpadu.

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

Hezký příklad špatně (nepřesně) formulované otázky (viz odpovědi Drapa a ivzez) ...

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.