Black_Pearl

Co si myslíte o Punku?

Chci se zeptat co si myslíte o Punku a punkerech (stylu oblíkání, hudby, názorech…) Díky :)

Nejlepší odpověď
led

Pôvodní Punk boli vlastne rebeli voči vtedajšej spoločnosti. Držala som im palce, aj keď štýl hudby nebol mojou krvnou skupinou. (tiež som bola mladá)
V súčasnosti, možno sa mnohí punkeri urazia, je stredoeurúpske hnutie na nízkej úrovni. Nedávno som sa bola prechádzala okolo miesta punkového koncertu, žiaľ akoby som išla okolo stoky.

Další odpovědi
Alesh

Punk is not dead! 😉

led

A to sme sa tu nedávno bavili o skorom uzatváraní otázok. Je škoda, že ste nepripustili aj názory druhých.
To, že punk nie je mrtvý vieme všetci.

anonym

Ad led, přesně tak, ale tazatelka je tu teprve od dubna, tak si možná nestačila přečíst kodex.
Případně pro tenkteryje by ti napsala, žes to mohl vložit do diskuze.

led

Chápem, ale aj pri tom hádzaní hrachu na stenu (to večné opakovanie sa), sa občas aspoň jeden hrášok prichytí a ostane držať.

ten který je

Tak jsem ti psal asi 20minut o punkových kapelách,hnutí a charakteristice muziky atd.Když jsem to odeslal tak jsi mezitím uzamkla otázku.To jsem měl jít raději dělat doma něco užitečného.:-(