Co si myslíte o přistěhovalcích?

Dobrý den,
ve škole máme za úkol zjistit, co si lidé myslí o přistěhovalcích - cca 20-30 názorů.
Nejdříve prosím vyplňte anketu: Jste pro přistěhovalce? (ANO-NE); a potom napište svůj názor (rozvinutě - nestačí jenom ne nebo ano). Budu velmi ráda za vaše názory.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 60% Ne 40%

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ano

Doplňuji:
Klidně ať se přistěhujou ale ať nedělaj problémy

Další odpovědi:

Stříbrný

Ne

Doplňuji:
Už jich tady je dost, takže stop.

Bronzový

Ano

Určitě je zde uvítám, neboť každý může být k užitku.
Předpokládalm že si tuto ( Česko ) zemi vybrali podle toho že jim do budoucna bude vyhovovat k dalšímu životu a výchově jejich dětí.
Na druhou stranu očekávám že budou bezezbytku ctít historii, jazyk, kultůru a zákony této země jinak se natrvalo rozloučíme !!!

Zlatý

Ano

Anketa nie je správne urobená, medzi Ano a Nie je aj veľa ľudí nerozhodných, alebo ľudí k tejto otázke ľahostajných. Týmto sa nedala možnosť k vyjadreniu svojho názoru. Život človeka v spoločnosti sa nedá rozdeliť len medzi Ano a Nie.

Zlatý

Ne

Doplňuji:
Ne všem, kteří naši vstřícnost považují za slabost!

Pokročilý

Ano

Doplňuji:
Rad poznavam lidi z ruznych koutu sveta, pokud se tedy zrovna nejedna o nabozenske fanatiky viz. nedavne udalosti.

Pokročilý

Ano

dyž se nemůžu nikam podívat za poznáním jiných kultur , tak dyž příndou voni ke mě,,,,ať jich tu je víc jak nás, já budu rád mluvit bambucky, čeština už mě vomrzela a uvítám i jejich zákony, na poppravy se budu rád dívat, mám rád všechny kultury jen ne tu naši, ta ať zanikne, tu už prej nikdo nechce, neska je emerika...

Zlatý

Ne

Imigranti většinou pocházejí ze zemí s nízkou životní úrovní a z odlišného kulturního prostředí. Po jejich příchodu do cílové země tak ti, co nejsou schopni se přizpůsobit vytvářejí svoji vlastní enklávu s kulturním prostředím své staré země; vznikají tak ghetta. Přistěhovalci v nich se cítí odtržení od majoritní společnosti. Naopak u místních probouzí reakce jako je xenofobie.

Pokročilý

Pokročilý

Ne

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Anketa nie je správne urobená, medzi Ano a Nie je aj veľa ľudí nerozhodných, alebo ľudí k tejto otázke ľahostajných. Týmto sa nedala možnosť k vyjadreniu svojho názoru. Život človeka v spoločnosti sa nedá rozdeliť len medzi Ano a Nie.

Zlatý

arygnoc

skutočne, mohlo by pribudnúť:

áno - s výhradami
nie - ale ...
je mi to fuk
iné

;-Q

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.