DaiWoman

Co si myslíte o přísloví: Zelená a Modrá pro blázna dobrá?

Mám ráda tyto dvě barvy a chci si je dát do pokoje co vy na to?

Nejlepší odpověď
Terryle

Přísloví je naprosto mimo. Přijde ti krásnej letní den na zelené louce s jasnou modrou oblohou jako něco nevkusně bláznivýho?
Podle mě lze vkusně zkombinovat JAKÝKOLI dvě barvy, záleží hrozně na odstínu, na rozdělení ploch… Pokud si vybereš pěknou zelenou a pěknou modrou a nebudeš mít příliš výraznej nábytek a dekorace (aby se s výmalbou „nemlátily“), může to vypadat super. Držím pěsti, ať se povede, jsou to krásný barvy!

Další odpovědi
Drap

Nemyslím že toto je přísloví. Zelená a modrá se mohou někdy dobře doplňovat.