Co si myslíte o přípravcích na podporu erekce?

Ahoj, co si myslíte o volně prodejných přípravcích na podporu erekce typu http://bit.ly/v8jFLx ?? Myslím si, že to jsou jen marketingové žvásty a že fungují maximálně jen na principu placeba. Přece kdyby skutečně podporovaly erekci (ovlivňovaly prokrvení… a tedy srdeční činnost atd) tak by musely být na předpis jako třeba viagra. Co si o tom myslíte? A máte někdo s něčím podobným zkušenost? Dík.

Nejlepší odpověď
Pájo

Doporučit mohu jen přípravky v kvalitě léku (registrované, hromadně vyráběné léčivé přípravky – s prokázanou nezávadností, ale také prokázaným účinkem). Např.:
Viagra, Cialis, Amfidor, Ecriten, Silaxa, Sildenafil, Vigrande, Vizarsin… přípravky pomohou navodit erekci jen tehdy, pokud dojde k sexuálnímu dráždění. V případě, že muž netrpí poruchou erekce, neměl by tyto přípravky užívat (zkoušet).
U ostatních přípravků je výrobcem pouze garantováno, že neškodí.

Omluvu přijímám ;)
Dívám se jen na stránku distributora léčiv (www.phoenix.cz; registrovaná oblast), jestli jsou všechny přípravky, které uvádím v distribuci (tedy k dostání).
8 přípravků na erekci z paměti není zase takový světoborný výkon (první dva z uvedených jdou u nás nejvíce).

Zdroj: www.phoenix.cz; registrovaná oblast

Další odpovědi
hanulka11

Pájo , promiň ty jsi jako lékárník znalec .....

myslím, že ale není na škodu pokud to někde obšlehneš
/Je naprosto v pořádku používat on-line zdroje pro odpovídání na otázky. Pokud čerpáte z nějakého zdroje, uveďte tento zdroj /toto je t kodexu odpovědí.

Pokud to byla tvá zkušenost tak se omlouvám.

jendahun

Myslím si tohle: včera mě totálně nasral pan Mudr.Uzel.Jednou za čas se dívám na televizi,na trochu slušný film a do toho mi dají pět reklam s Uzlem na Arginin.Mám pocit,že v tomto národě je nejdůležitější,jes­tli mu stojí a jakou má erekci.Když máš problém s erekcí,kup si vakuovou pumpu a ušetříš na patákoch.Vždycky mě taky dovede naštvat,když v lese najdu po sexuálním dýchánku v autě,po okolí rozházené papírové kapesníky,gumy a prázdné balení od viagry.Doprčic – když na to nemám,tak proč se se…do mladých holek a dokazuji si,že jsem chlap práškama.

Michálek1245

Za mě hodně záleží jaký je to přípravek. Některé viagry a podobné přípravky jsou prakticky jen fake a fungují jako placebo. Ale třeba kamagra je docela fajn. Dá se koupit třeba tady: https://kamagra­love.com/kate­gorie/viagra/ a je to kamagra levne na dobirku, takže neplatíte nic dopředu a neutratíte za to moc peněz. Samozřejmě když to potřebujete. :)

Sonka Pop

Já teda nevím, neznám pilulky, o kterých je tu řeč. My doma máme pilulky amante a ty nám vyhovují nejvíc. Mají pilulky snad na všechny problémy. Chlap má ten original, ale i ten long bude super.

XenieRo

Na trhu jsou pilulky, který jsou vynikající na podporu erekce. Jsou to tyto https://www.e­rectan.cz/pri­pravky-na-erekci/erectan-400-mg. Doporučuju. My je doma máme a sex je senzační.

Pajka.111

A jako konrétně od erectanu jste si pořídili?

SuzanKa

Ahojky, jak ty pilulky fungují prosím?

Pajka.111

Ahojky, to nevím, my jsme si koupili tyto tobolky https://www.a­mante.cz/aman­te-rapid-strong/amante-rapid-strong-2-tobolky/ a jsme spokojeni moc\. Doporučuju.

Pajka.111

Dobrý den :) Byla bych prosím ráda, kdyby mi mohl někdo doporučit bezpečné a kvalitní přípravky na podporu erekce. Jsou na to jen tobolky nebo třeba i nějaké gely? Díky moc.

SuzanKa

Ahojky, zkoušela jsi tyto http://www.big­shot.cz/runner/run­ner-gel/?

Sonka Pop

No, já mám nejvíc osvědčeny doplňky od amante. Ty jsou senzační. Nejen na libidu, ale vůbec na ženskou krásu.

SuzanKa

Hledám někoho, kdo má zkušenosti s přípravkem na podporu erekce erectan. Já vím, že na trhu je přípravků celá řada, ale já bych byla ráda za osobní zkušenost a tím pádem i za věrohodné info. Díky moc.

Pajka.111

Podle mě je to skvělá věc, která pomůže zlepšit kvalitu sexu. Jako kolikrát se chlapi prostě trápí… Mají chuť, ale nejde to. A tyhle přípravky jsou na tuto situaci perfektní.

adelickaa

Kluci :D tak mi teda pro chlapa poraďte co je dobré? :) jako né že by mu to ještě tak moc nefungovalo, ale sem tam má výpadky..

jancek

chlapi, nevím jak vy, ale v poslední době mám trochu výpadek v sexu, teda jenom někdy… co používáte nebo jak se proti tomu bráníte?

hanak884

no ono taky hodně záleží k čemu všemu to chceš a taky jestli už jsi něco zkoušel, protože každému taky může fungovat něco jiného ;) :) prostě to záleží, rád pomůžu, taky jsem měl takový problém

jancek

Nejlíp tak abych měl erekci, a taky by bylo určitě fajn třeba i něco na výdrž, nebo já nevím co všechno se vyrábí a prodává a tak :)

hanak884

tak se zkus kouknout na http://www.su­pererekce.com/ myslím že si tam můžeš vybrat… mají tam zajímavé přípravky :¨)

jancek

haháá, koukal jsem se a fakt netuším co z toho může být pro mě dobré. Jakože vypadá to skvěle, jen nevím který ten přípravek bude nejlepší…

hanak884

všechno si to pořádně pročti a uvidíš že si vybereš a budeš spoko. to co se ti nejvíce líbí a to co by jsi chtěl si prostě kup a vyzkoušej!!! Kdyžtak pomůžu ;)

jancek

jo, jo. Pročítám a zjišťuji a nic moc jsem teda zatím nezjistil. asi to prostě vyzkouším a uvidím co a jak :)

hanak884

a našel jsi jancku tedy něco? Nebo přímo už něco i zkoušíš? jsem teda zvědav jak jsi spokojený, teda pokud jsi a vůbec s čím :))

jancek

koukal jsem se a docela mě zaujal tady tento http://www.su­pererekce.com/8-viamax jakože to bych i rád vyzkoušel :)

hanak884

tady tenhle neznám, ale možná bych mohl vyzkoušet :D no uvidím, jako zatím to u mě ještě jde.. ale bylo to horší :(

jancek

Koukni se a uvidíš co tě zaujme víc, ale pro mě za mě si klidně kup od každého něco a zkoušej :D

hanak884

Tak to bych zkoušel tak rok ne? :D nebo to funguje jakože fakt rovnou? Jsem v tom asi trochu ztracený…

jancek

jooo!!! Pročti si ty jejich webovky a uvidíš :) jako já jsem s nimi opravdu spokojený, tak bys mohl být taky

hanak884

no stalo se :) ale jsem z toho ještě větší jelen než jsem byl doposud :) který ten přípravek jsi používal ty?

kocicinka2

kolik vůbec stojí takové přípravky na erekci? Předpokládám že to nebude uplně tak levné..

jancek

vyzkoušejte s chlapem http://www.su­pererekce.com/con­tent/16-red-power-popis-produktu mám velmi dobrou zkušenost, jakože super :) no prostě kdo nezkusí, neví

hanak884

to je hrozně moc rozdílné. Od 100 až po tisíce. Každý nabízí něco jiného a za jiné peníze :) tak se radši s klukem mrkněte ať nekoupíte hloupost

kocicinka2

však se taky snažíme jak jen to jde… jako je fakt že je toho všude plno, ale co z toho opravdu funguje a co ne, to už se pak člověk nedozví :(

adelickaa

jak tak pročítám stále internety a diskuze, tak mám pocit že jsem v tom ještě více zamotaná než jsem byla do teď. TAkže co teda?

jancek

ženský… no jo no, dával jsem to sem už jednou, teda myslím :D http://www.su­pererekce.com/con­tent/8-runner-popis-produktu tohle ať váš muž vyzkouší :))

adelickaa

chlap se na to koukal a docela se mu to líbilo :) tak to objednal a čekáme jak to dojde, tak uvidíme jak budeme spokojení :))

jancek

jsem tedy rád že se líbilo, no pak dej vědět jestli zafungovalo nebo co a jak :) ať vím

adelickaa

jasně že dám, musíme nejdřív pořádně vyzkoušet a pak můžu říkat jestli je to v pohodě nebo ne

hanak884

Adelickaa a co jsi nakonec chlap vybral za ten přípravek? :) mají jich tam víc, tak ať vím co teda zabírá :D

adelickaa

Nejdřív se rozhodl že vyzkouší tady ten runner http://www.su­pererekce.com/5-runner no jsem moc zvědavá, ale dost lidí říká že je to v pohodě

jancek

tak co nějaké novinky ohledně zkušeností s erekcí? Nějaké nové poznatky? Tak každá rada je dobrá :)

adelickaa

my jsme doma zatím stále spokojenost, já jsem spokojená a kluk je taky spokojený :)

jancek

tak to si víc už přát ani nemůžete ne? :D né, ale vážně, co vám teda nejvíce z těch všech přípravků zafungovalo?

adelickaa

myslíte tenhle přípravek? http://www.su­pererekce.com/5-runner koukala jsem se na něj a taky se mi docela líbí, jen teda nevím no.. má někdo zkušenost?

hanak884

které ty přípravky máte vyzkoušené? též mám už nějaké za sebou a rád bych věděl co tedy jo a co ne ;)

adelickaa

a co máš za sebou? Ať ti tady nepíšu něco co už dávno znáš a co dávno víš :) takže se pochlub a třeba budeme na tom uplně stejně, teda ty a můj kluk

hanak884

například tady ten láng http://www.su­pererekce.com/3-lang a je boží a co vy? co vám funguje a zabírá?

adelickaa

tak ono my jich doma zkoušeli už dost, ale taky ještě nekončíme, zkoušíme i další žejo :) páč většinou po čase přestanou učinkovat, neb chlap to doma tak má…

kocicinka2

Poradíte mi tedy co mám doporučit muži? Už zkoušel nějaké přípravky, ale zatím bez účinku, tak jestli máte nějaké tip budu ráda

modrokakocka

zaleží co by jsi si tak představovala?? Ono se takových přípravků prodává dost, a každý je určený k něčemu jinému…

kocicinka2

To já vím že je toho hodně, jenže jak poznám co je dobré a vhodné a co ne? Je to těžké, tak proto se ptám abych věděla co koupit

adelickaa

tak co? Máte doma nějaké pokroky? Něco nového s erekcí? Zabírá vám něco nového? :) šum sem s novinkami

jancek

Co dámy? zkoušeli doma vaši pánové přípravky? Nebo zatím není potřeba? :ú podělte se o zážitky a zkušenosti :))

adelickaa

no můj pořád zkouší, teda já s ním a sem tam jsme ni překvapení co všechno zažíváme.. hehe :D

modrokakocka

A s tímhle máte zkušenosti? http://www.su­pererekce.com/5-runner Koukněte se, třeba to bude někomu vyhovovat

adelickaa

no a co z toho vám doma funguje a vyhovuje nejvíc? Mají tam těch přípravků víc ne?

modrokakocka

já jsem psala my nic moc, ale teď jsme zkoušeli tu supererekci a s tou jsme docela v pohodě, takže tak s námi doma

modrokakocka

kukli jste se? nebo se vám problémy vyřešily? což?