jermeister

co si myslíte o prci prci prcičky?? a jakou postavu máte rádi kevin , jim,stiffy,fin­ch,scherminator at­d.??

jako třeba je dobrý líbí se mi stifmeister

Nejlepší odpověď
briketka10

jo, jsem sice už starší, ale tyhle „srandičky“ první díly jsou perfektní :DD
Doplňuji:
a včera dávali Sexbomba od vedle a to sem se nasmála :DD

Další odpovědi
Michal Kole

Znám tyto filmy jsou super 🙂 Jen se mi pletou postavy.

Damiana

Mám ráda Finche. Líbí se mi ale jen první tři díly.

akvidzerp

dobrá náhoda,zrovna včera sem zkouknul 6 dílů…1.,2.,3­. jsou nejlepší protože jsou tam právě ty lidi co píšeš,ale další díly si jen hrajou na prci prci prcičky a chybí mně tam stifler:)