mat pan

Co si myslíte o používání sprostých slov v rozhlase ?

Každý jistě ví, na co narážím… Cílem této otázky je zjistit názor lidí na otázku, nikoli prezidenta. Vzhledem k tomu, že toto je dost ožehavé téma, žádám všechny diskutující aby mluvili za
a): k tématu
b): slušně

Nejlepší odpověď
quentos

Je o špatné, ale regulovat by se to nemělo.

Doplňuji:
máme svobodu slova, tak by měl vhodnost užití zvážit každý sám, a ne že se to bude vypípávat. Tomáš Matonoha to kdysi správně označil za „první drápeček“ opětovné cenzury.

Další odpovědi
gecco

Je o špatné, ale regulovat by se to nemělo.

Spíše by si měli posluchači uvědomit, jaký má použití vulgarismu kontext (účel) – zda jde o například výraz nadměrného rozhořčení mluvčího, o úmyslné zvýšení jeho vlastní popularity a nebo prostě o mluvčího – burana.
😉

anonym

Je to normální.

Tady je někdo moralista;D

Front

Je o špatné, ale regulovat by se to nemělo.

RedBox

Je o špatné, ale regulovat by se to nemělo.

anonym

Je o špatné, ale regulovat by se to nemělo.

Doplňuji:
Cenzura je zlo.(nic se nemá přehánět).

mat pan

Ehm… Ptáč, drž se tématu. Každý, kdo má alespoň trochu rozumu se nenechá unést až takto. Připomínáš mi komunisty (nic proti nim, ale podobně řečnili, aby si přilákali voliče a jak to dopadlo).

led

Je to ukážka myslenia človeka, ktorý tieto výrazy používa. Pokiaľ sa v médiách používajú takéto vyjadrenia ukazuje to na pohrdanie poslucháčov.
Jedine v umeleckej tvorbe, pokiaľ si to konkrétna situácia vyžaduje (napríklad vyjadrenie emócie, stresu postavy), sú tieto výrazy ospravedlniteľné