Co si myslíte o posmrtném životě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

na to už jsme odpovídali ve starších odkazech http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Je,,věřím,,jen my to nevnímáme,,protože to nesmíme,,vědět,,o čem by pak život byl,,
Doplňuji:
už nemám,rodiče ale občas mě navštíví,ve snu,,kdysi sem řek mamce,,která se dívala z okna,,mami,,ale ty nejsi,,však ty jsi umřela...jen se na mne usmála,,víme málo,,a vím že je ji dobře,všem,,

Zlatý

zivot ..smrt ..nedivam se na ne jako na zacatek a konec ..je to jen dalsi faze kterou musime jit ..takze verim v reinkarnaci...ale to je slozitejsi a bylo by to hoooodne dlouhy text...rodime se ..umirame znova se rodime zase umirame znovu a znovu..

Myslím si, že posmrtný život je, jelikož jsou případy kdy lidé vidí zemřelé osoby.
Které mi z nějakého důvodu nemůžeme kontaktovat, ale nějakým pocitem je zde cítíme.
Lidé se nebojí smrti, ale toho že po nich nic nezbide, nebo na něj všichni zapomenou

Bronzový

Myslím, že se ho nedožiji ;)

Bronzový

myšlenka, že jednou zemřu a navždy zaniknu je strašná..... rád bych byl překvapen, ale moc tomu nevěřím :D

Pokročilý

Za nejhorší považuju umřít v nějaké tělesné nepohodě která způsobí špatný sen, jako zůstat viset ve výšce, držet se tam rukama bez možnosti dostat se na pevnou zem, co kdyby to mělo trvat věčnost? Takže je lepší v nic takového nevěřit a žít svůj živočišný život jako ostatní tvoři.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.