Avatar uživatele
kocickaaa

co si myslite o odstranovani knirku depilačním kremem veet ? …myslite ze chloupky by pak mohli zarustat nebo zmavnout?

veet

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4806 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

. VEET depilační krémy jsou určeny pro nohy, podpaží, paže, bikiny linii, tělo a je možné jej použít na všech oblastech kromě obličeje, hlavy, poprsí, análních a genitálních oblastí.

Na obličej jsou určeny depilační pásky .

Nejlepší zkušenost mám s pinzetou ta je na 100%

Zdroj: http://www.zi­letky.cz/1706-veet-dry-skin-depilacni-krem-bamb-masllilie-200ml/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
frankey

po depilacnim kremu veet(a pouzila jsem ho na nohy) jsem mela kuzi jakoby popalenou, a chloupky ani uplne neodstranil. na knirek bych to nikdy nepouzila…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Ahoj.

Sú aj tenké pásiky VEET, ktoré sú určené na pokožku tváre, a je aj dep.krém na tvár-ktorý môžeš použiť na obočie, alebo na chĺpky nad hornou perou. Osobne, by som ti odporúčila použiť skôr depilačný krém, ktorý nepodráždi pokožku tak, ako pásiky. S pásikami veet nemám práve najlepšie skúsenosti, keďže po ich použití mi na nohách zostali popáleniny… Ale na tvári to samozrejme účinkuje inak-keďže aj výrobok je určený na tvár. Najlepšie by však bolo zájsť do kozmetického salónu, kde ti tieto chĺpky jednoducho a rýchlo odstránia teplým voskom. Finančne je to zanedbateľné. Nič nestratíš-možno len získaš … Veľa šťastia 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek