kocickaaa

co si myslite o odstranovani knirku depilačním kremem veet ? …myslite ze chloupky by pak mohli zarustat nebo zmavnout?

veet

Odpovědi
hanulka11

. VEET depilační krémy jsou určeny pro nohy, podpaží, paže, bikiny linii, tělo a je možné jej použít na všech oblastech kromě obličeje, hlavy, poprsí, análních a genitálních oblastí.

Na obličej jsou určeny depilační pásky .

Nejlepší zkušenost mám s pinzetou ta je na 100%

Zdroj: http://www.zi­letky.cz/1706-veet-dry-skin-depilacni-krem-bamb-masllilie-200ml/

frankey

po depilacnim kremu veet(a pouzila jsem ho na nohy) jsem mela kuzi jakoby popalenou, a chloupky ani uplne neodstranil. na knirek bych to nikdy nepouzila…

Džuls

Ahoj.

Sú aj tenké pásiky VEET, ktoré sú určené na pokožku tváre, a je aj dep.krém na tvár-ktorý môžeš použiť na obočie, alebo na chĺpky nad hornou perou. Osobne, by som ti odporúčila použiť skôr depilačný krém, ktorý nepodráždi pokožku tak, ako pásiky. S pásikami veet nemám práve najlepšie skúsenosti, keďže po ich použití mi na nohách zostali popáleniny… Ale na tvári to samozrejme účinkuje inak-keďže aj výrobok je určený na tvár. Najlepšie by však bolo zájsť do kozmetického salónu, kde ti tieto chĺpky jednoducho a rýchlo odstránia teplým voskom. Finančne je to zanedbateľné. Nič nestratíš-možno len získaš … Veľa šťastia 🙂