Avatar uživatele
773038948

co si myslite o očkování proti rakovine deložního čípku?

už jste uvažovali o tom že by jste dceru nechali očkovat? ale taky jste slyšeli o tom jak dopadly divky co se nechali očkovaT?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Damiana, Kohut57 před 4360 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kohut57

Není to nic jiného než infikace organizmu zeslabenou nemocí. Pro mnohé to může být nebezpečné. Chráněný sex a ne promiskuitní život, bezpečný výběr partnera a není třeba riskantních zásahů do organismu. Stejně dojde, vlastně už dochází, k selekci lidí na tomto světě. Potrava a sex v tomto hraje hlavní roli. Kdo chce kam ,......Ani netušíme, co jsou dnes biologické zbraně. Mohou to být i očkování a jídlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jsem zastáncem téměř všech očkování, tak samozřejmě i tohoto. Nevím sice „jak dopadly ty dívky co se nechaly očkovat“ , ale i ten nejbanálnější zákrok může mít svá rizika.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Jsem zásadně proti očkování – zejména tomuto. Podle mne jde jen o farmaceutickou lobby a další potenciální pacientky v budoucnu. Stejně jako u mamografu a rakoviny prsu. Můj postoj – veskrze negativní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Očkovat bych ji nenechala…důvody rozebírat nebudu (více v knize Doba jedová). Pokud by ale sama očkování chtěla, nebránila bych ji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek