co si myslite o očkování proti rakovine deložního čípku?

už jste uvažovali o tom že by jste dceru nechali očkovat? ale taky jste slyšeli o tom jak dopadly divky co se nechali očkovaT?

Nejlepší odpověď
Kohut57

Není to nic jiného než infikace organizmu zeslabenou nemocí. Pro mnohé to může být nebezpečné. Chráněný sex a ne promiskuitní život, bezpečný výběr partnera a není třeba riskantních zásahů do organismu. Stejně dojde, vlastně už dochází, k selekci lidí na tomto světě. Potrava a sex v tomto hraje hlavní roli. Kdo chce kam ,......Ani netušíme, co jsou dnes biologické zbraně. Mohou to být i očkování a jídlo.

Další odpovědi
Drap

Jsem zastáncem téměř všech očkování, tak samozřejmě i tohoto. Nevím sice „jak dopadly ty dívky co se nechaly očkovat“ , ale i ten nejbanálnější zákrok může mít svá rizika.

Damiana

Jsem zásadně proti očkování – zejména tomuto. Podle mne jde jen o farmaceutickou lobby a další potenciální pacientky v budoucnu. Stejně jako u mamografu a rakoviny prsu. Můj postoj – veskrze negativní.

fablen

Očkovat bych ji nenechala…důvody rozebírat nebudu (více v knize Doba jedová). Pokud by ale sama očkování chtěla, nebránila bych ji.