fofbal

Co si myslíte o novém návrhu silnič. zákona o přednosti cyklistů? Viz Internet 20.1. ráno

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

To by zase bylo zbytečných nehod,než si lidé zvyknou a i cyklisté.Budou čekat do poslední chvíle,pak se oba účastníci rozjedou-a neštěstí je hotové!

stana73

Ne

Oni stačej chodci,kteří si myslej,že se nemusej rozhlížet,když maj přednost.Kolikrát než by počkali až přejede jedno auto,vlezou přímo pod kola.

ReHu

Ne

Aším

Ano

Radak

Ne

I když na kole jezdím, mám radši, když si počkám, až bude volno. U nás je ale asi problém s ohleduplností všech, ale obávám se, že to tento zákon nevyřeší.

Lisbeth

Ne

Není 1. dubna? 🙂
Zdá se mi to pěkná blbost pokud to projde.

Jirka P.

Ano

Ona je to hlavně dezinformace a novinářské bláboly. Nejde o žádnou změnu přednosti, ale o umožnění stavby světelných křižovatek se směrovými signály, kde cyklisté ve směru A můžou mít zelenou současně se všemi ostatními ve směru A. Dosud to nebylo možné.