ivzez

Co si myslíte o nové teorii ohledně velkého třesku?

Myslíte, že se lidstvo někdy dozví víc? Kdy?
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/363000-velky-tresk-nikdy-nebyl-tvrdi-nova-studie.html

Nejlepší odpověď
marci1

Těžká otázka. Jsou to stále jen dohady, i když vědecké. Nelze to doložit, dokázat. Taky je možné, že Velký třesk teprve bude. Čas je relativní jen pro nás. Asi proto, že je to to takové záhadné, tajemné, pro nás nepředstavitelné, tak rádi si o tom čteme a sledujeme stále nové teorie. 🙂

Další odpovědi
setapouch

Vědci se ani nepřibližují skutečnému stavu. Co když je to naopak? Pro jednoduchost, představ si, že je vesmír povrch koule. Nám známý vesmír se neustále rozpíná a vyplňuje čím dál větší povrch. Jenže to, co mi nazýváme vesmírem, je ve skutečnosti prázdnota, ve srovnání s tou částí, kterou my neznáme, a která se naopak smršťuje.

Včely jsou také civilizované, organizované. A tomu, kdo nezná okolí, to může připadat jako vrchol dokonalosti.

setapouch

mY nazýváme