bolak

Co si myslíte o některých pop-up reklamách vyskakujících do fotbalových utkáních na ČT?

Myslím tím například ty od clavinu, kdy tam každou chvíli vyskočí čtvereček s nápisem ĎÁBELSKÁ EREKCE. 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Myslím si, že to je úplně to poslední, na co muži při sledování fotbalu myslí. Pravděpodobně nápad dávat do fotbalu Clavin napadlo nějakou ženu. 🙂

Další odpovědi
briketka10

Hmm, mě vaděj všechny reklamy, jak na
Clavin, na Always a na všechny přípravky
okolo potence a inkontinence 😁

gecco

Nekoukám se na fotbal…
😉
Ale z tvé otázky bych soudil, že ten zápas byl pěkně p®oje*anej…
😉

bolak

gecco: jednou to tam vyskočilo, v utkání který se odehrávalo za větrna a mohutnýho deště, a zrovna ve chvíli kdy byl záběr na nějakýho hráče, kterej měl ty trenýrky úplně nafouklý a promoklý…a když si představíš že se na to dívají třeba nějaký malý děti.. :))

gecco

;-DDD
Inu – sport…
Představ si, že jdeš okolo křoví, za nímž se vodáci v teplotě okolo 0°C oblíkaj do z předešlého dne mokrých neprenů…
To, co se zpoza křoví ozývá jsou přímo ´orgastické´ výkřiky…
;-DDD