bolak

Co si myslíte o našem prezidentovi?

Kdybyste ho měli charakterizovat několika větema (klidně nekonečnejma).

Nejlepší odpověď
manon

Zdá se, že prezidentem bude moct být brzy kdekdo. Vítám na tomto postu silné osobnosti, vzdělané, s fundovanými postoji.

Další odpovědi
anonym

Na tuhle otázku můžu odpovědět až po 22.hod.

anonym

Nic na prezidenta a vládu nemám ani pomyšlení, akdyž vidím co se cpe za monstra a avatary na hrad, tak raději zavírám oči, smutná to doba.

briketka10

Klause nesnáším odjakživa !!
nový je mi neznámý to se uvidí..

anonym

Že je to blbec.

bolak

manon: snažíš se nenápadně navrhnout Dr.Axla na kandidátku? :)

manon

Jestli Ti připadá, že splňuje mé parametry, sbírej podpisy pro příští volby. Teď už to nestihneš :)