Rozamunda

co si myslíte o nápadu hledání práce od rána do večera

děda dneska přišel s tím že zejtra ráno vstanu a půjdu hledat do města práci a na oběd zas přijedu domu podotýkám že domov mám 4 km daleko od města a jízdenka mě stojí 21 korun a pak zas pojedu do města hledat dál až do večera a ptát se a to takhle pořád dokola dokud nejnajdu nějakou tu práci … co si o tom myslíte ? podotýkám že nemám žádnou praxi … šance že najdu tady u nás v městě nějakou práci je malá

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím si , že tvůj děda přemýšlí racionálně. Místo autobusem, můžeš klidně dvakrát za den ty 2× 4 km zvládnout pěšky. Jedině ti to prospěje.

terkaprihodo

Tyjo, já si teda myslím, že hledat si práci takto osobně už je v dnešní době pasé. I když neříkám, že se vám takto nemusí podařit najít nějaké místo. Osobně bych ale být vámi hledání přesunula na internet. Je plno různých pracovních portálů, kde je nepřeberné množství různých nabídek práce. Já za sebe můžu doporučit třeba tento – https://www.hit­prace.cz/prace/