kukol18

Co si myslíte o náboženství wicca?

Když s tím chci začít, jak?

Nejlepší odpověď
annas

Toto náboženství jsem neznala, ale vaše otázka mě přivedla k tomu, abych se podívala na netu, o co jde.

Když se chcete stát „čarodějnicí“ vložím vám odkaz, jak můžete začít. Nevím, zda to je ale dobré rozhodnutí. Je to nějaká módní vlna.
http://www.ca­rovnezrcadlo.cz/wic­ca

Co si myslím? Osobně nechápu, že někdo se chce řídit nesmyslnými pravidly – vykonávat určité rituály a např. chodít stále v černém, nosit amulety, nechodit na slunce (to jediné bych snad brala, ale opravila – nechodit na slunce v určitou dobu). Ale to nemusím kvůli tomu být členm Wicca. .

Další odpovědi
arygnoc

to čo o každom náboženstve – organizácia na manipuláciu s ľuďmi.

;-Q

Funna

nic…netuším co to je a ani to nebudu zjišťovat…
a myslím, že jiné odpovědi se zde nedočkáš…