Nykki

Co si myslíte o mužském kojení?

Zdravím..
Dneska jsem dostala mail a dočetla se v něm ,že Prof. Pietem de Vriesem dokončil svou knihu o mužském kojení.. Nebudu to dále rozebírat..můžete si o tom přečíst zde:
http://www.men­smilk.cz/
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/257093-radim-uzel-muzske-kojeni-nelze-povazovat-za-science-fiction.html
i strýček Google vyhodí pár odkazů..
Já se vás ptám co si o tom myslíte vy,je to možné nebo je to podle vás fikce?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Přijde mi to nepřirozené až nesmyslné.
Jen můj názor.

Další odpovědi
david22

Je to blbost. My vám(ženám) to rádi přenecháme :)

briketka10

po přečtení článků – jeden velký nesmysl
co dodat cha cha cha..

huxa

Musí si dlouho masírovat prsa a ani tak nemají jisté, že budou produkovat mléko. dle mého názou to je možné u většiny mužů. Dyť žena s mužem se skoro neliší (vaječníky jsou nesestoupené varlata, klitoris zakrnělý penis, …)

ministri

Paní doktorka Máslová: „Pouze uvažuji – muži mají laktační žlázy za normálních podmínek zcela atrofované a jejich probuzení se mi za normálních podmínek jeví jako nemožné. Ale dovedu si představit, že v případě patologické produkce prolaktinu může být částečně prsní žláza funkční,“ dodala Máslová.
Podle ní se prolaktin zvyšuje u některých typů nádoru hypofýzy, může se zvýšit po úrazu hlavy, u cirhózy jater nebo i při užívání některých psychofarmak.
„Jenže prolaktin způsobuje impotenci, to znamená, že dříve by takovýto muž neměl miminko.“

Podle mě je to úplná blbost a kniha je jeden velký fake.

Damiana

Nesmysl.
Naprosto souhlasím s briketkou – hlavně v dodatku…:-)
http://youtu.be/vSSvD1jt­cSs