Rakira

Co si myslíte o morčatech?

Přijdou Vám sympatické, nebo naopak?

--
Morče na jídlo nemyslím :) Myslím jako na mazlení a tak, prostě jako přítel :D

Nejlepší odpověď
gecco

Ale jo, jde to… Jen – běžná morčata jsou, vzhledem ke krmivu, téměř nejedlá – musíš při koupi zdůraznit, že chceš jedlé a dobré…
Ale červené maso mám raději…
😉
Na mazlení si pořiď plyšáka, ani morčeti nějaký ňuňání moc nesvědčí.
A „přítel“ to není určitě – morče je ´debil´…

Další odpovědi
Pruzkumnik

Morče smrdí a nic ho nenaučíš
Pořiď si Potkana, Potkan to je takový pes do kapsy nebo do kapuce
A dá se cvičit, bude tě mít rád, na to jak je malej je vskutku inteligentní, doporučuji :)

A nebo křečka, ale to je taky debil, jak morče, akorád tak nesmrdí

M_Petr_M

Svině. Pokud máš králíky tak si je nekupuj. Králíci jsou na morčata alergická a mohou umírat.