Rokio

Co si myslíte o mojí osobnosti?

Jsem úžasný, velkolepý, inteligentní, skvělý, super, chytrý, fantastický, megalomanský, superiózní, vynikající, nebo něco úplně jiného?

Zde můžete vyjádřit svůj názor na mojí osobu v celé své parádě.

Nejlepší odpověď
anonym

Smrdíš, smrdíš samochválou a to se někdy nevyplácí, narcisi.

Další odpovědi
Drap

Jsi zřejmě značně nevyzrálý, s velkým sebevědomím

BANAN93

Bez urážky, ale vypadá to že jsi jak Eric Cartman, který si dělá čajový dýchánek s imaginárními přáteli, kteří ho chválí https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JchKa8Ox3Hs

jenom legrace :D :D :D

jinak tě samozřejmě neznám a nemůžu posoudit :D

klumprt

tatrman.

rouzi

nebo něco úplně jiného…

iceT

Vzhledem k tomu, že tě vůbec neznám, si o tobě nemyslím nic