Avatar uživatele
kikinka2210

co si myslíte o mém novém blogu ?

ahoj dnes jsem si udělala blog … o nehtech co si o něm myslíte ? líbí se vám ? co mu chybí ? děkuji
Doplňuji:
zapoměla jsem omlouvám se : gelnehtyonline­.estranky.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4515 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Podle zákona nesmíš ve 13 pracovat. To smíš až od 15 a po skončení základní školní docházky (po prázdninách).

Já bych teda telefon na netu nezveřejňoval, aby ti nevolali pedofilové, úchylové a podobné existence

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Ahoj, stránky jsou docela fajn – vzhledem k tomu, že jsou o „fintění“, můžou být taky trošku „nafintěné“. Akorát jedna připomínka: na titulce pod hlavním obrázkem je okno s textem „Znáš to, připravuješ na schůzku s klukem a zlomí se ti nehet…“ – a ten text je šedivě. Skoro splývá s barevným pozadím. Na první pohled jsem si nevšimla, že tam něco je napsáno. Změnila bych barvu písma, třeba bílá bude vidět mnohem líp.
A jak říká Michal – smazala bych ten věk a telefonní číslo.
Jo, a vzhledem k tomu, že to máš na estránkách, smaž tu cenu. Svou nabídku formuluj nějak obecněji tam třeba „tyhle nehtíky jsem dělala kamarádkám. Líbí se Ti? Můžu Ti je udělat taky. Napiš mi mail a dohodneme se, kdy a jak!“ A v mailu pak pošli ty informace, které tam máš teď. Pokud to necháš tak, jak to je teďka, asi Ti stránky za pár týdnů smažou. E-stránky mažou weby s obchodním obsahem – taky mi kdysi smázli jeden, o který jsem se starala.
Jinak jsi holka šikulka, ty nehty vypadají pěkně :o} Ať se daří!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nemohu hodnotit, nikde jsem ho nenašel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Blog pěkný, jen jsem tam našla chybičku, oprav si ji: vydrží 3 až 4 týdny velmi neobvikle kratší dobu – záložka „kontakt“ – neobvykle!!!
Jinak každopádně odstraň věk, telefon, nech jen mailovku.
A blog pojmi spíše jako chlubení se, co umíš a děláš pro kamarádky, ne jako obchodní stránky, protože podnikat zatím nemůžeš. A až budeš moci, musíš mít ŽL. Nikde tam neuváděj cenu, pro více info se Ti lidé ozvou na mail. Spíše ale rozšiřuj klientelu přes kamarádky a lidi, které znáš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SeptikB

Blog hezký, líbí se mi, ale chybí mu propagace… například bys mohla uvést URL adresu toho blogu do otázky, abychom se tam mohli podívat 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Pěkný způsob jak svůj blog ukázat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek