Pokročilý

co si myslíte o mém novém blogu ?

ahoj dnes jsem si udělala blog ... o nehtech co si o něm myslíte ? líbí se vám ? co mu chybí ? děkuji
Doplňuji:
zapoměla jsem omlouvám se : gelnehtyonline.estranky.cz

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle zákona nesmíš ve 13 pracovat. To smíš až od 15 a po skončení základní školní docházky (po prázdninách).

Já bych teda telefon na netu nezveřejňoval, aby ti nevolali pedofilové, úchylové a podobné existence

Další odpovědi:

Zlatý

Ahoj, stránky jsou docela fajn - vzhledem k tomu, že jsou o "fintění", můžou být taky trošku "nafintěné". Akorát jedna připomínka: na titulce pod hlavním obrázkem je okno s textem "Znáš to, připravuješ na schůzku s klukem a zlomí se ti nehet...." - a ten text je šedivě. Skoro splývá s barevným pozadím. Na první pohled jsem si nevšimla, že tam něco je napsáno. Změnila bych barvu písma, třeba bílá bude vidět mnohem líp.
A jak říká Michal - smazala bych ten věk a telefonní číslo.
Jo, a vzhledem k tomu, že to máš na estránkách, smaž tu cenu. Svou nabídku formuluj nějak obecněji tam třeba "tyhle nehtíky jsem dělala kamarádkám. Líbí se Ti? Můžu Ti je udělat taky. Napiš mi mail a dohodneme se, kdy a jak!" A v mailu pak pošli ty informace, které tam máš teď. Pokud to necháš tak, jak to je teďka, asi Ti stránky za pár týdnů smažou. E-stránky mažou weby s obchodním obsahem - taky mi kdysi smázli jeden, o který jsem se starala.
Jinak jsi holka šikulka, ty nehty vypadají pěkně :o} Ať se daří!

Zlatý

Nemohu hodnotit, nikde jsem ho nenašel

Zlatý

Blog pěkný, jen jsem tam našla chybičku, oprav si ji: vydrží 3 až 4 týdny velmi neobvikle kratší dobu - záložka "kontakt" - neobvykle!!!
Jinak každopádně odstraň věk, telefon, nech jen mailovku.
A blog pojmi spíše jako chlubení se, co umíš a děláš pro kamarádky, ne jako obchodní stránky, protože podnikat zatím nemůžeš. A až budeš moci, musíš mít ŽL. Nikde tam neuváděj cenu, pro více info se Ti lidé ozvou na mail. Spíše ale rozšiřuj klientelu přes kamarádky a lidi, které znáš...

Pokročilý

Blog hezký, líbí se mi, ale chybí mu propagace... například bys mohla uvést URL adresu toho blogu do otázky, abychom se tam mohli podívat ;-)

Bronzový

Pěkný způsob jak svůj blog ukázat...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.