Mirdas

Co si myslíte o masáži břicha ?

Ve schránce jsem objevil letáček s nabídkou s celkovou masáží včetně zahřívání břišní oblasti a masáže na odstraňování uloženého tuku.
Samozřejmě to beru s rezervou, ovšem zajímá mne i váš názor a zda jste se s tím někdy setkali.

Odpovědi
Drap

Nesetkal. Břicho si masíruji sám, nejčastěji po dobrém jídle

Stingo

Břicho se normálně masiruje při celkové masáži. Ale pochybují, ze to odstraní tuk. na to se musí cvičit, pravidelně jist a nestresovat se.

da ny

Klasická samostatná masáž břicha (tzn. kolem pupíku) může být velmi nebezpečná, je vhodná indikace lékařem (např. u chronické zácpy), užívá se maséry jen zřídka.
Ženy často pro „krásu“ udělají cokoliv, proto jsou zahřívací masáže velmi v kurzu. Série masáží za pomoci hřejivých prostředků na tuky fungují :) Objem se zmenš, břicho zpevníí.
V lázeňských „kosmetických salónech“ je nabito…
Masáže břicha přístroji v kosmetických salónech a zdravotnických zařízeních fungují též!

mosoj

To ti ten tuk nažene do nohou ?