barunka4202

Co si myslíte o Lucce Vondráčkové, umí podle Vás zpívat?

Káždý z mých známých říká, že ihned jak jí uslyší v radiu, přepne ho. Já nemám hudební sluch, ale myslím si, že zpívá dobře.

Nejlepší odpověď
anonym

Není můj styl, ale zpívá moc dobře.Přepínaj rádio celkem zbytečně.

Další odpovědi
gecco

Kdo to je, co to ´žere´??
;-DD
Samozřejmě jsem zaznamenal, že někdo takový existuje – ale zřejmě se ´nevyskytuje´ v hudebních stylech, které poslouchám – takže naprosto netuším… Pokud ji někdy-někde náhodně poslouchám, nemám o tom ani tušení – takže ani nemám důvod rádio přepnout.

Rocker

I když poslouchám úplně jinou muziku,Lucku mám rád,zpívat umí.

Lamalam

Není to můj styl a zpívat neumí, ale rádio kvůli ní nepřepínám.

klumprt

Každý přepíná to svoje. Já třeba bratry Nedvědy nebo Evropu 2. Lucku obvykle snesu, pokud to není moc dlouhé 🙂 Zpívat umí určitě líp než já 🙂

Kelt

Kdyby neuměla zpívat, nevydávala by CD a neumístila by se v anketě Zlatý Slavík. Její písně poslouchám jako kulisu, ale poznám, že zpívá ona. Kdybych se dostal na její koncert, tak bych se šel určitě podívat, protože je pěkná mladá žena. Na koncertech může klidně zpívat playback.

Emefej

Nelíbí se mi, má slabý hlásek, navíc s nepříjemnou barvou, ale jako zvuková kulisa v rádiu mi nevadí.

Agneta

Není hezká, a neumí zpívat…je mi záhadou, jak se tam může udržet(bohužel)­. :DDD

ivzez

Umí zpívat, umí víc, než zatím předvádí.
Měla by ale změnit repertoár.

mojitek

stručně řečeno-její hlas je mi docela protivný