dgfdgf

co si myslíte o lidech který v roce 2023 poletěj na mars bez návratu na zemi?

Doplňuji:
lidi nechtely by ste odpovedet aji na nejaky moje starší otázky?

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak především je to jejich věc, do které nám nic není. Pro nás (lidstvo) to ale jistě bude jen přínosem, a je to určitě lepší, než (možná smrtelný…) skok na pružném laně =(bandží) bungee:DDD
Doplňuji:
Elk, už nemálo vědců vyzkoušelo svůj vynález na sobě – v náš prospěch…

Další odpovědi
zzzlatokopka

Maj to za pár:-DDD

Elk

Možná jsou to lidi, kteří si to skutečně chtějí vyzkoušet, ale myslím si, že jsou to spíše ti, jenž se chtějí zviditelnit anebo jenom magoři.

marci1

Těžko říci, co si o nich myslet. Spíše by mě zajímalo, pokud by opravdu na Mars odletěli a teprve tam zjistili a uvědomili si, že se nevrátí, jak by plnili určitý plán, který by měli zadaný. Je rozdíl se rozhodnout na Zemi a potom tam opravdu být. Možná by vysílali na Zemi signály SOS. 🙂
Je asi dosti předčasné o této „misi“ hovořit, společnost Mars One by musela dát dohromady cca 6 miliard dolarů. 🙂

ten který je

Byl bych rád aby se to uskutečnilo.K tomu je ale potřeba vyřešit problémy tady na Zemi,aby pak nelétaly rakety místo na Mars na města kde bydlí lidé…:-(

Kelt

Každopádně to budou první, kteří opustí Zemi. Co je čeká, těžko říct. Nevím, podle čeho probíhal výběr – fyzická kondice, nebo tučné zápisné, psychotesty atd. Když si uvědomím, že létat v letadle je sice pěkné, ale člověk je odkázán na ostatní a je nakonec rád, že je zase na pevné zemi. A to je pár hodin. Oni tam poletí několik měsíců, možná i let. Být takovou dobu v uzavřeném prostoru s cizími lidmi, za chvíli si polezou na nervy – hrozná ponorka. Nicméně, rozhodli se ti lidé sami.

ratava

…myslím si, že let do vesmíru-a je jedno jestli na Mars či kamkoliv jinam- vyžaduje jiné předpoklady, než jen exhibicionismus… A to si myslím ví i společnost One Mars. Tak buďto jde o „pěkně“ promyšlenou akci z její strany, nebo absolutní ne(do)myšlenost oněch účastníků…

LysoňXXX

Jsou to lidé, kteří mají můj obdiv. Nicméně, kdybych tam letěl já, tak bych nechtěl být ten poslední přeživší a jen čekat a dumat nad tím proč jsem letěl a teď tam jsem sám.. Jen ta představa je mrazivá.

(O_o)

Jsou to hrdinove ze se pousti do takoveho rizika lrtu na Mars. Zajima me koho vyberou a bude slavny jako prvni clovek, ktery se prosel po Marsu.

anonym

Tipuji rok 2029.
Doplňuji:
Mělo by dojít ke globálnímu/do­končenému,defi­nitvnímu přepólování "atmosféry země – mars,ale nevím co na tom je,měl jsem jenom takové vize…

Zvědavý

Letěl bych tam s nimi a byl na sebe hrdý !

Awe

Jsou to lidé bez rodiny nebo přátel…Já osobně bych taky letěl mít tu šanci.( Kdo byl první na měsíci snad každý ví, a tak to bude i s marsem) Tahle šance je jedna z mála kdy si tě bude každý pamatovat.Krom toho život na zemi není žádná výhra. A na marsu je nová ikdyž minimální šance na nový, zcela nový začátek. Tohle je okamžik kdy se jednoduše zapíšeš do historie, kdy jindy máš tuto šanci?A budeš vůbec první který uvidí to co ještě nikdo jiný…

easer07

Budou to mít blíž k bohu :D

Agneta

marci1 >>> „cca 6 miliard dolarů“ je aktuální majetek ukrajinského ničemy a válečníka Porošenka… tak co kdyby se raději „vykašlal“ na politiku, a dodal jim ten zbytek, příp. financoval kompletně…? :DDD

Pepa25

Forbes uvádí u Porošenka majetke 1,3 mld. $ (u Babiše 2,5 mld.). Znovu radím: omezty čtení těch pochybných zdrojů 😉

marci1

To by mohl. Těch 6 miliard je jen na rozjezd akce, další mají zajistit televizní reality show, které prý budou i jako přímé přenosy z Marsu. Tak to se máme na co těšit ! 🙂