Avatar uživatele
Hykam

Co si myslíte o lidech, kteří škrtají čárové kódy?

http://karoli­naloskotova.blog­.cz/1504/na-facebooku-vznika-skupina-skrtame-carove-kody

Myslel jsem nejdříve, že je to nějaká recese, ale ti lidé to myslí vážně. Hlava mi to nějak nebere.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Hykam

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Klaproth před 3247 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Awe

Slyším to poprvé,ale jsou nemocní na hlavu :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Já si myslím, že tyhle kraviny vymýšlí nějaký vtipálek. Na každou kravinu se najde nějaký blbec, který jí věří.
Doplňuji:
A je to ta sorta lidí, kteří upalovali čarodějnice.

Upravil/a: klumprt

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Lidská blbost je nekonečná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

áno, ale aluška už fikane nespomína, že vypálené diablovo znamenie 666 do potraviny neutralizuje pitie vína s rozpustneými perlami.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

asi to myslí vážně, jsou to ti samí co věří na Aštara Šerana a ještěry z pekel :)

http://vesmir­nilide.cz/defau­lt_0c_cz.htm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Černý fix nestačí! Já si kapu do levého ucha vývar z provazu oběšence a z předkožky zrzavého liliputa. Velice účinné jsou také bobky bílého jednorožce, ty se užívají na lačno při úplňku. Potom mám astrální pole harmonické, energetické čakry jsou paralelní a satan nemá šanci. Alespoň můj psychiatr mi to tvrdí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Myslím si, že ti lidé moudře činí. Konečně někdo prohlédl. Ale před chemtrails nás škrtání stejně neochrání, možná jedině orgonit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Už jsem slyšel a četl spoustu nesmyslů, ale tento se dostává do popředí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martinuss

Jedním slovem: demence

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Bohužel to máme v rodině. Dotyčnou osobu mám rád, ale s tímhletím (a hodně dalšími věcmi) je mi z ní tak nějak smutno. A to má dvě maturity. ReHu: vysvětlení mého příbuzného je trošku jiné, než je v Hykamem odkazovaném článku, a sice, že čárový kód tvoří jakousi baterii energetických článků vyzařující „nedobrou energii“ a škrtnutím napříč čárovým kódem se ty články vlastně zkratují. 🙂 . ☹ .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jak víš, že to ti lidi myslí opravdu vážně? Jen proto,že něco písnou?
Jak vysvětlují, že černá čára fixou zruší vypálení negativních vlivů??
Opravdu je lidská blbost neomezená?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek