Hykam

Co si myslíte o lidech, kteří škrtají čárové kódy?

http://karoli­naloskotova.blog­.cz/1504/na-facebooku-vznika-skupina-skrtame-carove-kody

Myslel jsem nejdříve, že je to nějaká recese, ale ti lidé to myslí vážně. Hlava mi to nějak nebere.

Nejlepší odpověď
Awe

Slyším to poprvé,ale jsou nemocní na hlavu :)

Další odpovědi
klumprt

Já si myslím, že tyhle kraviny vymýšlí nějaký vtipálek. Na každou kravinu se najde nějaký blbec, který jí věří.
Doplňuji:
A je to ta sorta lidí, kteří upalovali čarodějnice.

ten který je

Lidská blbost je nekonečná.

arygnoc

áno, ale aluška už fikane nespomína, že vypálené diablovo znamenie 666 do potraviny neutralizuje pitie vína s rozpustneými perlami.

;-Q

Luxx

asi to myslí vážně, jsou to ti samí co věří na Aštara Šerana a ještěry z pekel :)

http://vesmir­nilide.cz/defau­lt_0c_cz.htm

Emefej

Černý fix nestačí! Já si kapu do levého ucha vývar z provazu oběšence a z předkožky zrzavého liliputa. Velice účinné jsou také bobky bílého jednorožce, ty se užívají na lačno při úplňku. Potom mám astrální pole harmonické, energetické čakry jsou paralelní a satan nemá šanci. Alespoň můj psychiatr mi to tvrdí.

Klaproth

Myslím si, že ti lidé moudře činí. Konečně někdo prohlédl. Ale před chemtrails nás škrtání stejně neochrání, možná jedině orgonit.

Drap

Už jsem slyšel a četl spoustu nesmyslů, ale tento se dostává do popředí.

Martinuss

Jedním slovem: demence

cochee

Bohužel to máme v rodině. Dotyčnou osobu mám rád, ale s tímhletím (a hodně dalšími věcmi) je mi z ní tak nějak smutno. A to má dvě maturity. ReHu: vysvětlení mého příbuzného je trošku jiné, než je v Hykamem odkazovaném článku, a sice, že čárový kód tvoří jakousi baterii energetických článků vyzařující „nedobrou energii“ a škrtnutím napříč čárovým kódem se ty články vlastně zkratují. 🙂 . ☹ .

ReHu

Jak víš, že to ti lidi myslí opravdu vážně? Jen proto,že něco písnou?
Jak vysvětlují, že černá čára fixou zruší vypálení negativních vlivů??
Opravdu je lidská blbost neomezená?